Meble z palisandru - czym się charakteryzują i do jakich wnętrz pasują?

(fot. mat .prasowe)
Tczew - Meble z palisandru - czym się charakteryzują i do jakich wnętrz pasują?
Marzysz o stylowym wnętrzu, innym niż wszystkie? Chcesz urządzić salon, który zachwyci szlachetną elegancją? Sięgnij po meble z palisandru. Proste w formach, egzotycznie piękne i bardzo trwałe spełniają oczekiwania nawet najbardziej kapryśnych estetów.
 
Meble z palisandru cieszą się obecnie wielkim powodzeniem. Chętnie sięgają po niego nie tylko architekci i dekoratorzy wnętrz, ale także osoby remontujące własne M. Nic dziwnego. Oryginalnie piękne, trwałe i stylowe są skutecznym sposobem na nadanie mieszkaniu wyjątkowego charakteru.
 
Czym są meble z palinsadru?
 
Meble z palisandru to meble wykonane z egzotycznego drewna palisandru indyjskiego. Drzewo to porasta tropikalne obszary Ameryki Południowej, Afryki i Azji, osiągając imponującą wysokość 40 metrów! To, co wyróżnia palisander spośród innych egzotycznych gatunków drewna, to charakterystyczny... ostry zapach, który do złudzenia przypomina woń równie egzotycznych przypraw. Z powodu swoich właściwości drewno palisandru jest powszechnie wykorzystywane do produkcji mebli. Powstają z niego masywne stoły, stylowe komody, kolonialne witryny, oryginalne stoliki kawowe i praktyczne wielofunkcyjne skrzynie.

 


Meble z palisandru - trwałe, stylowe, naturalnie piękne
 
Palisander jest drewnem twardym i co za tym idzie, trudnym w obróbce.
Dla rzemieślników, tworzących stylowe wyposażenie jest to dużym wyzwaniem, dla użytkowników mebli - ogromną zaletą. Kupując meble z palisandru, możesz być bowiem pewien, że w niezmiennej formie przetrwają lata. A dzięki klasycznym ponadczasowym formom pozostaną modne bez względu na zmieniające się sezonowo trendy. Równie ważna co trwałość jest estetyka mebli z palisandru. Oryginalne osłojenie, delikatny połysk i piękna głęboka barwa brązu czynią je bowiem nie tylko praktycznym, ale także dekoracyjnym elementem każdego pomieszczenia. Odpowiednio wyeksponowane czynią wnętrze szlachetnym i wysmakowanym. Skutecznie przyciągają spojrzenia, budząc szczery zachwyt.
 
Do jakich wnętrz pasują meble z palisandru?
 
Meble z palisandru najlepiej odnajdą się we wnętrza urządzonych w stylu kolonialnym, industrialnym, retro i boho. W otoczeniu harmonijnie dobranych dodatków będą pasować także do nowoczesnych i klasycznych aranżacji. Ze względu na masywną strukturę i ciemnobrązową barwę, są szczególnie polecane do dużych, przestronnych wnętrz. Te niewielkie mogą optycznie przytłoczyć.
 
Meble z palisandru to skuteczny sposób na stworzenie unikalnego wnętrza z efektem wow. Dzięki ogromnemu wyborowi dostępnych na rynku modeli z powodzeniem znajdziesz te, dostosowane nie tylko do Twoich upodobań, ale również do specyfiki pomieszczenia.
 
Źródło: https://www.indianmeble.pl/meble-z-palisandru

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej