Dzienny Dom Senior+ w Gniewie rozpoczyna funkcjonowanie

(fot. gniew.pl)
Tczew - Dzienny Dom Senior+ w Gniewie rozpoczyna funkcjonowanie
Gmina Gniew podpisała umowę na realizację zadania pn. "Prowadzenie Dziennego Domu Senior+ w Gniewie". Dotację w wysokości 200 tys. złotych przyznano Stowarzyszeniu Kolory Życia z siedzibą w Tczewie.

Umowa zawarta została do 31 grudnia 2021 roku. W styczniu rozpocznie się rekrutacja osób zainteresowanych pobytem w Dziennym Domu "Senior+", którą przeprowadzi we współpracy ze stowarzyszeniem MGOPS w Gniewie. O szczegółach powiadomimy wkrótce.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  Normalnosc_gość

  11.01.2021, 07:25

  Tak, w godzinach 10-12 będą sobie pić kawusie, a po południu na zakupy. Absurd goni absurd ale widać co raz więcej ludzi przywyklo do codziennych patologii.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx8 
 • hanibal_gość

  11.01.2021, 07:50

  ******s

  Tam jest patologia , nie wpuszczają by odwiedzać swoich bliskich przez przeklętego wirusa . Oby ich tam pokręciło tych z administracji , śmiecie i tyle , tchórze , pomioty pisowskie

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.