Ruszyły zapisy na Jarmark Wielkanocny

Jarmark Wielkanocny (fot. KH/MM)
Tczew - Ruszyły zapisy na Jarmark Wielkanocny
W Tczewie odbędzie się II Jarmark Wielkanocny. To nowa inicjatywa Fabryki Sztuk, która w ten sposób chce poszerzyć organizację ulicznych targów o jeszcze jedno wydarzenie.

Kontynuując organizację targów i jarmarków na Starym Mieście, informujemy, że 6 i 7 kwietnia w godz. 10.00-18.00 na tczewskiej Starówce odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Podczas jarmarku dozwolona jest sprzedaż artykułów spożywczych, jak i przemysłowych, związanych ze zbliżającymi się świętami, m.in.: wyrobami cukierniczymi, wypiekami świątecznymi, bakaliami, słodyczami, ozdobami świątecznymi, biżuterią, pamiątkami, innymi wyrobami rękodzielniczymi, ceramiką artystyczną, wyrobami regionalnymi, usługami gastronomicznymi w postaci małych poczęstunków, grzanego wina i piwa, kawy i herbaty.

- Każdy, kto chce zostać Wystawcą, powinien zapoznać się z regulaminem wydarzenia i wypełnić formularz dostępny na: www.pchlitarg.tczew.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystawcami mogą zostać osoby prywatne i przedsiębiorcy. Rekrutacja potrwa do 5 marca. W przypadku dużej liczby wniosków zostanie dokonany wybór propozycji najtrafniejszych dla charakteru wydarzenia. - informują organizatorzy.


Drukuj
Prześlij dalej