Zrób zdjęcia dla miejskiego kalendarza

Miejski kalendarz 2022 (fot. UM Tczew)
Tczew - Zrób zdjęcia dla miejskiego kalendarza
Tylko do 14 października można dostarczać zgłoszenia do dziewiątej edycji konkursu fotograficznego: "Cztery pory roku w Tczewie - kalendarz 2023", organizowanego przez prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki. Pula nagród to 4 tys. zł.

Tak jak we wcześniejszych edycjach, zdjęcia powinny przedstawiać Tczew w czterech porach roku, pokazywać pozytywne zmiany zachodzące na przestrzeni lat oraz zachęcać do odwiedzenia naszego miasta. Zdjęcia nie muszą być wykonane w 2022 roku, ale powinny przedstawiać stan aktualny. Zwycięskie prace posłużą do wykonania kalendarza na 2023 rok.

Konkurs ma charakter otwarty. Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać na adres: sniegula@um.tczew.pl lub dostarczyć do Urzędu Miejskiego (Biuro Rzecznika Prasowego) do 14 października z dopiskiem "Konkurs fotograficzny".

Prace konkursowe powinny być dostarczone w postaci plików cyfrowych o rozdzielczości przynajmniej 300 dpi, dłuższym boku 45 cm, w standardzie RGB lub w skali szarości e-mailem lub na elektronicznym nośniku danych. Dodatkowo można też dołączyć odbitki na papierze fotograficznym w formacie 30×20 cm. Każdy uczestnik zgłasza od 4 do 8 fotografii poziomych, w proporcji 2×3 (4×6), uwzględniających wszystkie pory roku. Prace konkursowe należy oznaczyć imieniem i nazwiskiem autora oraz opisem zdjęcia, uwzględniającym porę roku, datę i miejsce jego wykonania.


Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przekazanie wraz z fotografiami podpisanej czytelnie karty zgłoszenia. Kartę zgłoszenia i regulamin można pobrać poniżej lub otrzymać w Biurze Rzecznika Prasowego Urzędu Miejskiego.

Więcej tutaj

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +4

  EkO_gość

  28.09.2022, 10:45

  prześlę

  Mam niedaleko siebie zdemolowany przystanek, rozwalone śmietniki i w drodze do domu mijam dzikie wysypisko.

  Odpowiedz
  IP: 82.160.xx7.xx5 
 • -1

  Orp_gość_gość

  29.09.2022, 01:26

  Ale w tcz a nie u ciebie na wiosce

  Odpowiedz
  IP: 88.156.xx5.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.