Darmowe autobusy do stolicy Kociewia

(fot. mat. prasowe)
Darmowe autobusy do stolicy Kociewia
Starogardzianie i tczewianie! Zbliżające się święta to mocny argument, aby odkryć atuty naszych miast! W końcu więcej nas łączy niż dzieli. Doskonałym pretekstem do złożenia sąsiedzkiej wizyty są darmowe autobusy, które w sobotę 9 grudnia przemierzać będą Kociewie na trasie Tczew - Starogard Gdański - Tczew!

Tczew i Starogard Gdański, to niewątpliwie wizytówki Kociewia! Bogata przeszłość, a także potencjał gospodarczy, piękne tereny przyrodnicze oraz walory turystyczne obu miast i ich okolic świadczą o sile naszego regionu. Obie miejscowości przez ostatnie lata przeszły sporą metamorfozę. Pojawiły się nowe inwestycje, a miejsca z historią odzyskały dawny blask. Warto więc, aby obie te perły Kociewia odwiedzić i odkryć na nowo chociażby podczas, krótkiej weekendowej wycieczki.

Teraz starogardzianie i tczewianie mają niebywałą okazję, aby wybrać się na taką wyprawę i przy okazji zgłębić walory obu miast. W końcu obie destynacje dzieli od siebie tylko ok. 26 km! Już 9 grudnia 2023 roku aż 8 darmowych kursów autobusowych wyruszy z Tczewa do Starogardu Gdańskiego i ze Starogardu Gdańskiego do Tczewa. Druga edycja akcji "Zbliżamy się do siebie", której inicjatorem jest Galeria Neptun zachęca do przedświątecznych wzajemnych wizyt.

Wszystko co trzeba zrobić, to wsiąść do jednego z darmowych autobusów PKS STAROGARD GDAŃSKI, który w sobotę 9 grudnia wyruszy ze Zintegrowanego Węzła Transportowego w Tczewie. Przystanek w Starogardzie Gdańskim zlokalizowany będzie na ul. Pomorskiej vis a vis Galerii Neptun.




Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (27)
dodaj komentarz

  • Jadziem!_gość

    05.12.2023, 10:08

    Kup więcej, kup więcej...

    W Tczewie nic nie ma, tylko same lumpeksy i przeterminowana moda.

    Odpowiedz
    IP: 185.206.xx5.xxx 
  • starogardzkie kocie wycie_gość

    05.12.2023, 10:25

    ale tu zalecialo kocim fetorem starogardzkim, ktoz jezdzi do wsi Starogard, zapewno starogrdzkie koty ktore przeprowadzili sie do miasta Tczew ! a propos moja noga tam nie wstapi na tej zabitej deskami wsi ! przeciez to odludzie !

    Cytuj
    IP: 95.223.xx0.xx9 

    a_gość_gość

    05.12.2023, 12:29

    Widać od razu że ten tekst pisał ktoś inny( jest sponsorowany) czyta to się z przyjemnością nie to co wypociny naszych pseudo redaktorków no i nie ma błędów jak robią to nasze orły dziennikarstwa Jednak można coś fajnego zrobić ,napisać, coś się dzieje w tym Starogardzie z którego nasz boss się naśmiewał .Tak się rządzi a nie zwija wszystko co możliwe .Brawo Starogard Gd. tylko pozazdrościć .

    Cytuj
    IP: 46.5.xxx.xx8 

    starogardzkie kocie wycie-:)))_gość

    05.12.2023, 13:13

    @a_gosc, przeciez widac po twoim bzdurnym wpisie, ze madroscia to ty nie grzeszysz, wiec wracaj do swojej koci nory Starogard, az wstyd przyznac sie, ze ktos mieszka albo pochodzi z zapi*** kociej nory, gdzie zazdrosne koty mialcza czterema literymi -:))) a propos do pieta nie dorastacie mieszkancom Tczewa ! a poza tym dziadku lesny z kociej wsi wracaj do Starogardu nikt w Tczewie na sile ciebie nie trzyma, a nawet wiekszosc mieszkancow bardzo ucieszy sie , ze pozbyli sie starego kocura -:))

    Cytuj
    IP: 95.223.xx0.xx9 

    won starogardzki kocie_gość

    05.12.2023, 13:24

    @a_gosc, poza tym kocie zapi*** Tczewianie juz zdazyli ciebie poznac, tylko wchodzisz na Tcz.pl i obrazasz nie tylko miasto Tczew ale rowniez mieszkancow, wiec wypad stary kocurze do swojej starogardzkiej kociej nory

    Cytuj
    IP: 95.223.xx0.xx9 

    wow, nie przypadkowa data !_gość

    05.12.2023, 20:51

    Nigdzie nie jedzemy zostajemy w Tczewie, bo w dniach 9-10.12.23 odbedzie sie jarmark Bozonarodzeniowy w Tczewie, to jest wazniejsze i nasz lokalny coroczny jarmark , wiec spadajcie kocie galerie !

    Cytuj
    IP: 95.223.xx0.xx9 
  • wies Starogard zaprasza !_gość

    05.12.2023, 10:18

    Czyzby Galeria Neptun upadala i probuje sciagnac klientow z Tczewia, przeciez wszyscy wiemy, ze Tczewianie robia zakupy w Trojmiescie, a tylko niewielka czesc osob pochodzenia z kociej stolicy jezdzi do Starogardu aby odwiedzic swoje stare smiecie, a propos Tczewianie maja wiekszy wybor w Trojmiescie, a przedewszystkim to rzut beretem z Tczewa do Trojmiasta

    Odpowiedz
    IP: 95.223.xx0.xx9 
  • TW Gajew_gość

    05.12.2023, 13:04

    Starogard wywozi tczewiaków na zakupy

    a Miro dale śpi....

    Cytuj
    IP: 87.205.xxx.xx0 

    Podlasie to, wschodni stwor_gość

    05.12.2023, 13:46

    @TW Gajew, nie rozumie co ma z tym wspolnego Miro, przeciez wlascicielem Galerii Tczewskiej jest biznesmen z Podlasia i wszystko jasne, "nic nie robic i duzo zarobic" to jest motto Polski B, az pasozyt z Galerii Tczewskiej z lenistwa i chciwosci fetorem zalatuje i radze innym zadnego ukladu z Polska B, a tym bardziej z Podlasia to, tacy pisowscy cwaniacy i ...... !

    Cytuj
    IP: 95.223.xx0.xx9 
  • mała_gość

    05.12.2023, 11:36

    Tylko czemu tylko 9 wiadomo w Starogardzie większy wybór:)

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx8.xx1 
  • Fran _gość

    05.12.2023, 11:42

    Chętnie skorzystam A gdzie tam w Starogardzie można dobrze wypić tanio

    Odpowiedz
    IP: 94.254.xx0.xx5 
  • qq_gość

    05.12.2023, 11:52

    otwórzcie tam w neptunie przychodnie ze specjalistami jak to jest tu na wsi. przynajmniej lokale nie stoja puste.

    Odpowiedz
    IP: 46.175.xx6.xx8 
  • Kupuj produkowane w Polsce _gość

    05.12.2023, 11:58

    W 3miescie lepszy wybór?

    Nie rozśmieszaj mnie... Gigantyczne zatory drogowe, zapchane pociągi itd aby odwiedzić te same sieciowki z ciuchami made in p.r.c czy inna dziura z niewolnikami. To jest wszystko to samo.

    Odpowiedz
    IP: 46.204.xxx.xx2 
  • podroze nie tylko ksztalca, _gość

    05.12.2023, 13:28

    ty to napewno z twojej starogardzkiej kociej nory nigdy nie wyszedles, tak jak towarzyszka Balbina, wiec nie zabieraj glosu i bzdur nie wrzucaj kocie starogardzki !

    Cytuj
    IP: 95.223.xx0.xx9 

    dziura Starogard_gość

    05.12.2023, 14:02

    Ty to rowno teraz odjechales, jak mozna porownywac zakupy w dziurze Starogard do zakupow w Trojmiescie, gdzie mamy wielki wybor w Trojmiescie, a propos dziura Starogard zawsze pozostanie dziura !

    Cytuj
    IP: 95.223.xx0.xx9 

    ***** ***_gość

    05.12.2023, 14:44

    Trójmiasto to wielkie marki.

    Można tam spotkać znanych ludzi, światowców jak Donald Tusk czy wdowa po Adamowiczu co go Stefan W. pokroił. Za sex płacą tam banknotami, a nie bilonem jak w Starogardzie.

    Cytuj
    IP: 185.206.xx5.xxx 
  • Obcy Astonom_gość

    05.12.2023, 15:23

    Tczewska patologia

    Widać d**y ściska wieśniaków z tczewa ( tak - nie bledu - powinno się pisać z małej litery ) gdyby nie węzeł kolejowy ,stałby tam tylko wiatrak ..może jeszce by stał ???? ale i tak muchy po paliwo lądują w tym k***idolku

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx5.xx7 
  • do piet nie dorastasz Tcz._gość

    05.12.2023, 16:08

    uwazaj koci na swoje pazury przy pisaniu

    @Obcy Astonom, no coz nie bede sie rozpisywal sie pod twoim bzdurnym wpisem, tylko pozwole sobie zacytowac "glupi urodziles sie, glupszy umrzesz" takze dorzuce zdanie aby rozjasnic twoje szare komorki, a propos chcialem zauwazyc nie tylko wezel kolejowy i drogowy ale takze dobre polozenie Tczewa spowodowalo to, ze w Tczewie powstaja jak grzyby po deszczu firmy i zaklady pracy, a tam gdzie jest brak rozwoju i przemyslu to, szerzy sie patologia to, widac i slychac, takze po bzdurnych wpisach starogardzkich kocurach, wiec Starogard (z duzej litery w przeciwienstwie do ciebie, przeciez ortografia klania sie, a nie negatywne nastawienie) do jest dobrym przykladem

    Cytuj
    IP: 95.223.xx0.xx9 

    qq_gość

    05.12.2023, 19:01

    @ pięta ... ale żes odleciał.... w tej dziurze nic nie ma. to jest sypialnie 3miasta i taka pozostanie. naczelnik o to dba juz ładnych parę lat

    Cytuj
    IP: 109.197.xx2.xx9 
  • Stgmaster_gość

    05.12.2023, 16:59

    Tczew cuchnie

    Co jest najlepszego w Tczewie ??? rozkład jazdy do Starogardu!!! :D pozdro dla Budzów i pajaców z Tczewa ????????????

    Odpowiedz
    IP: 89.64.xx8.xx1 
  • wow, a gdzie jest STG_gość

    05.12.2023, 17:30

    do tej kociej nory to, nie ma drogi, a co dopiero rozklad jazdy, hahah

    Cytuj
    IP: 95.223.xx0.xx9 

    wiedza klania sie_gość

    05.12.2023, 21:41

    info dla ciebie, w inter. mozna zapoznac

    jak widze to, posiadasz Zero wiedzy, przypomne tobie, ze Tczew nalezy do metropolii gdanskiej, a w przyszlym roku ma byc podpisana ustawa o metropolii tak jak to, jest i dziala na Slasku (rejon Katowice) to, bardzo wzmocni pozycje miasta Tczew, takze finasowo, radze zapoznac sie, a nie bzdury wypisywac i znowu dziura i pozostanie dziura Starogard, i tym samym kolem od wozu, jeszcze bardziej zasciankowym zostanie Starogard, mozesz zapoznac sie w internecie

    Cytuj
    IP: 95.223.xx0.xx9 
  • nie przypadkowa data_gość

    05.12.2023, 20:47

    galerii Neptun !

    Tczewiacy w dniach 9-10 odbywa sie jarmark Bozonarodzeniowy w Tczewie, wiec olewamy Galerie Neptuna, bo patriotyzm lokalny jest najwazniejszy, wiec spadac mi z ta starogardzka kocia galaria neptuna !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
    IP: 95.223.xx0.xx9 
  • Tęczowy Marian _gość

    05.12.2023, 21:27

    A jaki to bóg się narodził?

    Do Rydzyka do Torunia wypad ty pisowski kmiocie!

    Cytuj
    IP: 46.204.xx2.xx9 
  • mikołaj rej_gość

    05.12.2023, 21:22

    kupie ten tipili

    "Widać od razu że ten tekst pisał ktoś inny( jest sponsorowany) czyta to się z przyjemnością nie to co wypociny naszych pseudo redaktorków no i nie ma błędów jak robią to nasze orły dziennikarstwa Jednak można coś fajnego zrobić ,napisać, coś się dzieje w tym Starogardzie z którego nasz boss się naśmiewał .Tak się rządzi a nie zwija wszystko co możliwe .Brawo Starogard Gd. tylko pozazdrościć ."

    pytanie do Joloandy , czy jeszcze ma na coś wpływ w tym ticzipyli . dlaczego nie podpisują się z nazwiska pod wypocinami

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx9.xx3 
  • cytat_gość

    05.12.2023, 21:48

    do lesnego dziadka, znowu dales w szyje

    "przygarnal kociol garkowi" i madroscia to ty nie grzeszysz -:)))

    Cytuj
    IP: 95.223.xx0.xx9 
  • goośśćć_gość

    05.12.2023, 23:23

    ZAPYZIAŁE

    Do kogo przylgnęło określenie: ZAPYZIAŁE? Prezydent Miasta Tczewa wypowiedział słowa o Starogardzie Gdańskim jako o mieście zapyziałym. Jednak określenie ZAPYZIAŁE, kilkakrotnie można było w Tczewie usłyszeć w odniesieniu do Prezydenta Miasta Tczewa, że to Prezydent Tczewa jest zapyziały. Szkoda, że aż tak niecne słowo wypowiedział Prezydent Miasta o sąsiednim mieście, bez względu na to jakim ono jest miastem. Widocznie "rykoszet" jest uzasadniony.

    Odpowiedz
    IP: 185.167.xx2.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.