Najnowsze trendy w modzie męskiej jesień 2021

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Najnowsze trendy w modzie męskiej jesień 2021
Trendy na jesień 2021 dla mężczyzn mogą zaskoczyć i to w pozytywny sposób. Priorytetem w tym sezonie będzie wygoda i elegancja. Warto więc bliżej przyjrzeć się temu jakie style proponują projektanci i na co zwrócić uwagę przy zakupie ubrań.

Koszule i garnitury
Koszula to element ubioru, który świetnie sprawdza się do formalnych wyjść, ale także doskonale pasuje do stroju typu casual. Oczywiście w przypadku zimniejszych dni należy zwrócić uwagę na to, aby jej grubość odpowiadała aktualnej aurze. Nie chcemy w końcu, aby było nam zbyt zimno, a mimo to chcemy wyglądać modnie. Natomiast w kwestii koloru to bezpiecznie jest postawić na neutralny biały, ewentualnie coś w odcieniach szarości. Co ciekawe, można także spróbować wybrać koszulę w kilku komponujących się ze sobą barwach.

Jeśli nadejdą dużo bardziej zimne dni to warto na koszulę narzucić stylowy garnitur. Powinien on być beżowy, szary lub ewentualnie piaskowy. Tego typu barwy świetnie wkomponują się w aktualny nastrój jesieni. Nie ma wątpliwości co do tego, że stylowe garnitury mogą sporo kosztować. Nie oznacza to, że nie można ubrać się modnie nie wydając kroci. Warto sprawdzić zalando lounge kod rabatowy , który obniży cenę produktu przy zakupie.

Kurtki na bardzo chłodne dni
Przewiduje się, że mogą pojawić się mocno chłodne dni i noce. Z tego też powodu warto rozejrzeć się za dobrą kurtką. W tym sezonie będą królować obszerne puchówki, które produkowane są przez renomowane firmy specjalizujące się w ubiorach sportowych i rekreacyjnych. Niewątpliwą zaletą markowej kurtki będzie jej nieduża waga, a także dobra izolacja cieplna. Osoby, które nie boją się eksperymentować mogą nawet wybrać dużych rozmiarów tego typu puchówkę, w tak zwanym stylu oversize. Człowiek z mocno nadmuchaną kurtką będzie wtedy mógł zwracać na siebie uwagę, ale jeśli komuś to nie przeszkadza to z pewnością będzie się z tym świetnie czuł. Pod względem kolorów warto postawić na czerń, która sprawdza się z sezonu na sezon albo sięgnąć po nieco jaśniejsze barwy.

Co z butami
W przypadku butów popularne będą klasyczne sneakersy, ale niewątpliwie pojawią się także trapery i inne większe obuwie za kostkę. Symbolem tego sezonu będzie skóra i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Ciężkie buty nie muszą być problemem i nie będą w żadnej sytuacji sprawiać negatywnego wrażenie, więc można nosić je do praktycznie każdej kreacji. Niezależnie od tego czy udajemy się na spotkanie biznesowe, czy może wybieramy się ze znajomymi do kina będziemy świetnie wyglądać tej jesieni.

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej