Gm. Gniew. Rusza kampania

Konwencja w Gniewie (fot. mat. prasowe)
Tczew - Gm. Gniew. Rusza kampania

zobacz galerię zdjęć: 3
Aktywnie i Skutecznie" pod takim hasłem odbyła się w Gniewie pierwsza konwencja wyborcza. Lider Komitetu a zarazem kandydat na Burmistrza Grzegorz Wasielewski zapowiedział, że po wygranych wyborach wdrożony zostanie program 7xTAK.

Podczas przedwyborczego spotkania Grzegorz Wasielewski zapewniał, że zupełnie zmieni styl sprawowania urzędu burmistrza na aktywny i pro rozwojowy. Mówił o planach ożywienia gospodarczego i turystycznego miasta i gminy. Zapewnił, że w pierwszych miesiącach kadencji zaproponuje nowej Radzie harmonogram najpilniejszych inwestycji w gminie, w szczególności na wsi. Komitet nacisk kładzie na poprawę gminnej infrastruktury drogowej, kanalizację i wodociągi.Wasielewski ogłosił gotowość do wdrażania w gminie rządowych projektów dedykowanych samorządom.

O KWW Aktywni i Skuteczni:
Pierwszy komitet zarejestrowany w Gminie Gniew i czwarty w województwie. Składa się głównie z nowych twarzy i stawia na aktywność i skuteczność. Lider komitetu to obecny radny, znany z pracy na rzecz rozwoju gminy i jawności pracy samorządu Grzegorz Wasielewski - kandydat na burmistrza. W piątkowy wieczór zaprezentowano założenia programowe oraz kandydatów na radnych. Wasielewski już podczas inauguracji kampanii zapowiedział, że wreszcie budzi się Gniew i Gmina oraz społeczeństwo obywatelskie. Program komitetu to 7xTak. W tym drogi, inwestorzy, aktywne zarządzanie i inwestycje na wsi. Link do relacji video z konwencji.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +6

  Patriota niezależny_gość_gość__gość

  12.09.2018, 10:16

  Mądry Polak ?!

  A tacy zapewne są mieszkańcy Gniewa nie zagłosuje na przedstawiciela związanego z PiS !!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xxx.xx6 
 • -1

  Maria_gość

  18.09.2018, 14:36

  reklama

  Rusza kampania a na portalu tylko wzmianka o jednym kandydacie. Gdzie dziennikarska rzetelność, zeby pokazać wszystkich i opisać ich programy... To raczej nie artykuł a reklama.

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx5.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.