27 Finał WOŚP w Szkole Podstawowej w Dąbrówce. Się działo!

WOŚP w Dąbrówce (fot. KH/MM)
Tczew - 27 Finał WOŚP w Szkole Podstawowej w Dąbrówce. Się działo!

zobacz galerię zdjęć: 43
Przez całą niedzielę na terenie gminy Tczew w ramach 27 finału WOŚP kwestowało kilkudziesięciu wolontariuszy. Pieniądze zbierane były także podczas imprezy głównej, która odbyła się w Szkole Podstawowej w Dąbrówce. Sztab Gminy Tczew uzbierał łącznie 28 180.84 zł.

Imprezę poprowadził znany i lubiany wodzirej Grzechu Godzina. Większość programu wypełnili uczniowie ze szkoły podstawowej w Dąbrówce, których opiekunem artystycznym jest Agnieszka Czajkowska Wendorff, prowadząca szkolne koło wolontariatu. Pokaz karate przygotował Sportowy Klub Karate Shenshi, w pokazie tańca towarzyskiego zaprezentowali się Jan Turski i Zuzanna Bonk oraz Mariusz Kurkiewicz i Martyna Eich ze szkoły tańca Piotra Popielarczyka - Stakato. Pomiędzy występami odbywały się licytacje, podczas których można było kupić różnego rodzaju pamiątki, gadżety WOŚP, książki, figury z drewna i inne przekazane przez darczyńców przedmioty. Nie mogło zabraknąć też stoiska z ciastem i kawą, które przygotowali na tę okazję mieszkańcy. Jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół Farba.

Był to drugi finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowany przez Grupę Nieformalną Sąsiedzi oraz Hufiec ZHP Tczew i mimo początkowych obaw organizatorów impreza była bardzo udana. Atmosfera jaka panowała podczas imprezy była ciepła i rodzinna. Szczególne brawa należą się mieszkańcom, którzy bezinteresownie pomagali w przygotowaniach, wolontariuszom, oraz przybyłym gościom, którzy okazali swoje dobre serca dokładając swoją "cegiełkę" w tym szczytnym celu. Współorganizatorem imprezy była gmina Tczew.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • E._gość_gość

  14.01.2019, 19:26

  Fajna impreza. Ludzie otworzyli swoje serca i portfele na szczytny cel. Szkoda jednak , że tak mało osób przyszło na koncert Farby? Niech Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra do końca świata i jeden dzień dłużej. Pozdrawiam również organizatorów.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx2 
 • Meryem_gość

  15.01.2019, 20:11

  Nie przyszli bo nie wiedzieli. Sołtys Dąbrówki i sołtysów Szpęgawa nie poinformowali mieszkańców gminy o takim wydarzeniu. Okropnie ludzie nas reprezentują.

  Odpowiedz
  IP: 185.241.xx9.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA