Budowa wodociągu Rakowiec - Bielica zakończona

(fot. gniew.pl)
Tczew - Budowa wodociągu Rakowiec - Bielica zakończona
Dobiegła końca rozbudowa wodociągu Rakowiec-Bielica, w ramach której wykonanych zostało blisko 5 kilometrów sieci wodociągowej w tej części gminy. Dzięki inwestycji kolejni mieszkańcy gminy będą mieli dostęp do bieżącej wody.

W ubiegłym tygodniu inwestycja odebrana została pod względem technicznym. Wodociąg został poddany próbie ciśnieniowej, woda zaś zbadana została pod względem przydatności do spożycia. Dzięki pozytywnym wynikom mieszkańcy już mogą podłączać się do sieci, by w pełni korzystać z dostępu do bieżącej wody.

W celu podłączenia się do sieci wodociągowej mieszkańcy Rakowca proszeni są o kierowanie zgłoszeń do spółki Inwest-Kom, z którą to podpisane zostaną stosowne umowy na dostawę wody.

Wykonawcą robót budowlanych była firma Termid Anna Błaszkowska. Koszt inwestycji wyniósł 1 193 100 złotych. Gmina Gniew na to zadanie pozyskała 700 000 złotych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -3

  ŚWIADOMOŚĆ_gość_gość

  29.07.2021, 15:47

  BROŃ BIOLOGICZNA

  tnij.tcz.pl/?u=065341

  Odpowiedz
  IP: 37.128.xx7.xx5 
 • +1

  On_gość

  29.07.2021, 23:10

  Ty debilu

  Cytuj
  IP: 79.141.xx2.xx1 
 • CLAUDIA KLEIN_gość_gość

  01.08.2021, 23:59

  Niezawodna oferta kredytowa

  Witam i witam w Spotcap Global Financial Services, Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli odpowiedź brzmi tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp:  +4915758108767 | i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (Pożyczka Osobista, Pożyczka Biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro i udzielamy pożyczek z niskim oprocentowaniem 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych. Zdaję sobie sprawę, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne powody Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w bankach. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i realizować transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz Zapewniamy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | & Odbierz odpowiedź natychmiast Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!!

  Odpowiedz
  IP: 138.199.xx9.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.