Tramwaj wodny "Kinga" przez najbliższy miesiąc będzie pływał w Tczewie

Tramwaj wodny "Kinga" (fot. mat. inwestora)
Tczew -  Tramwaj wodny "Kinga" przez najbliższy miesiąc będzie pływał w Tczewie
Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji oraz Towarzystwo Żeglugi Śródlądowej "Delta Wisły" w Tczewie wraz z producentem tramwajów wodnych Alumilex z Gdyni zapraszają do korzystania z katamaranu "KINGA", który od 30 kwietnia do 25 czerwca będzie kotwiczył przy przystani nad Wisłą.

Od dłuższego czasu zastanawiano się w jaki sposób urozmaicić życie tczewian. Łącząc to z piękną tradycją szkoły morskiej w Tczewie postanowiono wrócić w ten sposób do źródeł. Pierwszymi pasażerami statku, dnia 30 kwietnia 2014 roku będą włodarze naszego miasta oraz uczestnicy otwarcia wystawy 10 lat Polski w UE. Ale to nie koniec.

- Tramwaj wodny „KINGA” jest dzieckiem tej oto Unii. Został zbudowany jako pierwszy statek zgodny z Dyrektywą Unijną. Nie każdy może poszczycić się takim świadectwem. Dlatego z jeszcze większą przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wspólnych rejsów po królowej polskich rzek Wiśle. Mamy nadzieję, że statek rzeczny „KINGA” przyczyni się do miłego spędzenia czasu w gronie rodziny, przyjaciół, współpracowników, a młodzieży pokaże piękno krajobrazów oraz zachęci do aktywnego przebywania na łonie natury. - mówią organizatorzy akcji - Z myślą o Was drodzy Państwo stworzyliśmy ofertę przystępną dla każdego.

Na niektóre rejsy będzie można kupić bilety w kasie w Przystani nad Wisłą. Dla szkół, firm, instytucji oraz stowarzyszeń, stworzono specjalną stronę, na której można rezerwować rejsy oraz czarterować statek na dłuższą wyprawę. Szkoły mogą liczyć na dofinansowanie. Pod nr tel. 506-495-162 dowiedzą się Państwo o szczegółach rezerwacji. Więcej o nietypowym katamaranie na http://www.tramwajewodne.pl/ oraz tutaj -Żegluga na Wiśle? Bez decyzji z Warszawy rzeka wciąż będzie martwa .


OPERATORTEM TRAMWAJU WODNEGO „KINGA” JEST FIRMA HS CONSULTING
tel. 506 - 495 - 162
WWW.TRAMWAJWODNYTCZEW.PL
e-mail: biuro@tramwajwodnytczew.pl


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (28)
dodaj komentarz

  • +11

    _gość

    29.04.2014, 12:09

    To fajna atrakcja! Zapraszamy wszystkich do korzystania z tramwaju Ale szkoda że tylko przez miesiąc

    Odpowiedz
    IP: 77.253.xx9.xx9 
  • +22

    -_gość

    29.04.2014, 12:15

    Jak zwykle

    Jestem ciekaw kto zapłaci za rejs naszych włodarzy . Oni jak zwykle muszą być pierwsi i mieć wszystko za FREE . Może tak raz zrobicie coś dla np. dzieci niepełnosprawnych i to im ufundujecie taki rejs , ale nie wy nie myślicie o innych tylko o sobie aby sobie d..y napchać . Jeżeli chodzi o pomysł z tramwajem to naprawdę fajna sprawa , mam nadzieję , że w przyszłości będzie pływał cały sezon .

    Odpowiedz
    IP: 89.200.xx5.xx7 
  • +2

    Klemens_gość

    29.04.2014, 16:26

    Niepełnosprawni i niepełnosprawni...

    Niepełnosprawni i niepełnosprawni... tylko daj i daj - wszystko za darmo... Przecież z niepełnosprawnych nie ma żadnego pożytku To strata pieniędzy. Ja bym im nic nie dał - bo skoro są tacy "sprawni inaczej" to niech sobie sami radzą.

    Cytuj
    IP: 153.19.xx8.xx2 
    -18

    ..._gość

    29.04.2014, 20:00

    debilizm Klemens to też niepełnosprawność, więc idąc tokiem twojego myślenia jesteś zbędny w społeczeństwie, bo jesteś niestety ciężkim debilem i chamem

    Cytuj
    IP: 83.21.xx2.xx9 
    +4

    _gość

    30.04.2014, 00:28

    I ty możesz zostać włodarzem trzymamy za ciebie kciuki :)

    Cytuj
    IP: 77.253.xx9.xx9 
  • +2

    _gość

    29.04.2014, 12:32

    A jak cena za rejs do Malborka ? :)

    Odpowiedz
    IP: 195.191.xx0.xx6 
  • +4

    _gość

    29.04.2014, 15:04

    nie zla mysl chetnie przeplynalbym statkem przez Malborka, Gniew do Elblaga i z powrotem do Gdanska przez Tczew krolowa polskich rzek takze na pomorzu istnieje nie tylko zatoka, morze, "pustynia" w Lebie i szwajcaria kaszubska:)

    Cytuj
    IP: 5.146.xx0.xx5 
  • +11

    s_gość

    29.04.2014, 12:33

    .

    Świetny pomysł. Szkoda, że tylko przez miesiąc. Taki tramwaj mógłby być wizytówką Tczewa przez cały sezon. Na razie to nasz bulwar i przystań trochę martwe.

    Odpowiedz
    IP: 178.36.xx6.xx4 
  • +8

    aga_gość

    29.04.2014, 12:53

    świetnie

    W końcu coś nad Wisłą ciekawe jaki koszt rejsu i jaki długi rejs.Wie ktoś może

    Odpowiedz
    IP: 94.40.xx2.xx3 
  • +2

    _gość

    29.04.2014, 13:13

    biletow na przystani nie beda sprzedawali, tylko w komersie albo w zieliku

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx0.xx6 
  • +6

    zadowolony_gość

    29.04.2014, 13:16

    fajny pomysł

    W końcu coś się dzieje w naszym mieście, może to będzie dobra atrakcja dla naszych dzieci. Bilety są tanie. Ludzie wyjdźmy na ulice !!!! nie zostawajmy w domu !!!! jeszcze zdążymy się ponudzić w zimowe wieczory. Podoba mi się ten pomysł. Oby było takich jak najwięcej !!!

    Odpowiedz
    IP: 31.174.xx6.xx2 
  • +3

    Ja_gość

    29.04.2014, 13:52

    super sprawa

    Wyczytałam że nie miesiąc ale 2 miesiące. Na pewno przepłynę się z dziećmi. Byle tylko pogoda dopisała. To zawsze taniej niż jazda samochodem do Gdańska i tam korzystanie z tramwaju wodnego.

    Odpowiedz
    IP: 31.174.xx6.xx2 
  • -2

    _gość

    29.04.2014, 14:08

    http://www.facebook.com/events/443476615797846/

    Odpowiedz
    IP: 31.174.xx6.xx2 
  • +6

    Ona_gość

    29.04.2014, 14:21

    Nie w;odarze i pasozyty najpier niech plyna dzieci np sp nr 9 a nie kulasy i poblockie

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx4.xx4 
  • +8

    jac_gość

    29.04.2014, 14:51

    brak danych

    A gdzie cennik i rozkład jazdy dla chętnych?

    Odpowiedz
    IP: 159.205.xx3.xx2 
  • +8

    jac_gość

    29.04.2014, 15:02

    -

    Gdzie cennik i rozkład jazdy dla chętnych? Chyba że wszystkie kursy są zarezerwowane przez władzę?

    Odpowiedz
    IP: 159.205.xx3.xx2 
  • -1

    _gość

    29.04.2014, 15:03

    Rejs odbywa się godzinę i kosztuje 10 zł w kasie Przystani. Można także zrobić rezerwacje przez internet : http://www.tramwajwodnytczew.pl Można wynająć cały statek lub też skorzystać z rejsów do Gniewu. Inne informacje pod nr telefonu: 506-495-162

    Odpowiedz
    IP: 31.174.xx6.xx2 
  • +6

    stef

    29.04.2014, 15:22

    teamwaj Kinga

    będzie dużo chętnych jak cen zaporowych niebędzie,prozycja każdy płaci tyle ile ;WŁODARZE" MIASTA ..w pierwszym rejsie..

    Odpowiedz
    Uż. zarejestrowany 
  • +10

    _gość

    29.04.2014, 17:45

    Trochę brakuje dziennikarskiej rzetelności tzn.kluczowych informacji jak np. ceny biletów, czy trasa rejsu. Czyli coś będzie ale nie wiadomo dokładnie co i jak..

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx4.xx5 
  • -3

    gosc_gość

    29.04.2014, 20:35

    klemensa do utylizacji

    Odpowiedz
    IP: 91.94.xx4.xx3 
  • +2

    gość_gość

    29.04.2014, 21:44

    Prowizorka...

    Jak zwykle za co bierze sie TCSiT to klapa, zła organizacja, brak informacji.....obciach

    Odpowiedz
    IP: 78.88.xx7.xx3 
  • -2

    yna_gość

    29.04.2014, 21:45

    ???

    Tramwaj wodny "Kinga" przez najbliższy miesiąc będzie pływał w Tczewie??? Tramwaj wodny "Kinga" przez najbliższy miesiąc będzie pływał po WIŚLE w Tczewie? -które zdanie jest poprawnie napisane

    Odpowiedz
    IP: 84.57.xx6.xx7 
  • -10

    do KLEMENSA_gość

    29.04.2014, 22:26

    Człowieku zanim będziesz chciał dodać swój idiotyczny komentarz walnij się czymś ciężkim w głowę. nie wiem co to znaczy mieć niepełnosprawną osobę w rodzinie ale widzę osoby niepełnosprawne i wiem ile znaczy dla nich mały gest życzliwości, jaka to jest radość dla nich. Komentarz z twojej strony nie jest na miejscu, nie czepiaj się osób chorych i życzę Ci żebyś nigdy takiej niepełnosprawności nie doznał w śród swoich bliskich bo wtedy z ciebie ONI nie będą mieli pożytku!!!

    Odpowiedz
    IP: 46.113.xx8.xx4 
  • -3

    Klemens_gość

    29.04.2014, 23:58

    ...

    Oddaj im wszystko co masz skoro lubisz downów. Normalni ludzie wolą nie dokładać do przygłu ów

    Cytuj
    IP: 117.175.xx2.xx8 
    -2

    _gość

    30.04.2014, 22:06

    chcieliśmy kapitalizmu , więc mamy, a jest on bezlitosny; eutanazja osób uposledzonych jest koniecznością, co pokazały ostatnie wyczyny chciwych mamusiek w sejmie. Kto ma na nich robic? JA?? nie piję, nie chleję i nie mam upośledzonych w rodzinie...

    Cytuj
    IP: 83.238.xx0.xxx 
  • -2

    30.04.2014, 19:25

    Bilet normalny- między mostami 10 zł+Vat Bilet Tczew-Gniew 50 zł +Vat (przy pełnej obsadzie) Czarter do 3 h-2700 zł+Vat Czarter 4h-3500 zł+Vat itd. Jak dla mnie ceny bez szału-przy 4 osobowej rodzinie 40 zł +Vat po brudnej Wiśle.

    Odpowiedz
    Uż. zarejestrowany 
  • -1

    ktos_gość

    01.05.2014, 12:04

    gdzie jest jakis cennik i o ktorej pływa statek

    Odpowiedz
    IP: 31.61.xx0.xx8 
  • -4

    Operator statku_gość

    01.05.2014, 18:45

    Dlaczego warto

    Godziny rejsów są na stronie internetowej. Wszystko jest wyżej napisane. Rejsy są pionierskie bo już długo nikt po Wiśle nie pływał takim statkiem. Dla operatora statku to też jest próba. Wisłę zostawiono na pastwę losu. Brak pogłębiarek, kiedyś pływały barki. Teraz jest to jedynie linia na mapie. Może i woda czysta nie jest ale za to jest frajda pływać statkiem. Dzisiaj dzieci siedziały za sterem. Bilety nie są drogie a dzieci w szkołach mają dofinansowanie na jakie było stać miasto. Może to niewiele ale nie odbierajmy radości innym. Fajnie było oglądać małych czterolatków jak szły w stronę statku z balonikami. Kapitan się bardzo cieszy kiedy może wozić dzieci, może któreś z nich kiedyś założy czapkę kapitańską.

    Odpowiedz
    IP: 213.238.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.