Debata o bezpieczeństwie z mieszkańcami Pelplina

Debata (fot. KPP Tczew)
Debata o bezpieczeństwie z mieszkańcami Pelplina
Wczoraj odbyła się debata na temat bezpieczeństwa w miejscu publicznym i zamieszkania, zorganizowana przez policyjnego profilaktyka. Spotkanie miało na celu podniesienie świadomości na temat zagrożeń oraz promowanie praktycznych działań zapewniających bezpieczeństwo mieszkańcom.

Wczoraj, 26 marca o godzinie 11:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pelplinie odbyła się debata na temat bezpieczeństwa w miejscu publicznym i zamieszkania. Wydarzenie zgromadziło mieszkańców, którzy z zainteresowaniem uczestniczyli w dyskusji na temat różnych aspektów bezpieczeństwa. Debata, prowadzona przez policyjnego profilaktyka, skupiała się na identyfikacji zagrożeń występujących zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w miejscu zamieszkania. Uczestnicy mieli okazję dzielić się swoimi obserwacjami oraz doświadczeniami, a także zadawać pytania dotyczące sposobów zapewnienia bezpieczeństwa sobie i swoim rodzinom. Jednym z ważnych tematów poruszonych podczas debaty był wpływ środowiska miejskiego na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców oraz możliwości poprawy infrastruktury w celu zwiększenia ochrony. Gościem specjalnym był przedstawiciel sanepidu, który omówił również kwestie związane z higieną i bezpieczeństwem zdrowotnym w miejscach publicznych. Dyskusja była owocna i konstruktywna, a uczestnicy debaty mieli okazję zdobyć nową wiedzę oraz podzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami na poprawę bezpieczeństwa w swoim otoczeniu. Debata była kolejnym krokiem w promowaniu świadomości społecznej na temat bezpieczeństwa i stanowiła ważny element współpracy międzyinstytucjonalnej.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • EkO_gość

  28.03.2024, 06:57

  Gdzie debata prezydencka?

  Demokracja to władza ludu, tak? Lud, czyli mieszkańcy chcą debaty prezydenckiej w Tczewie. Dlaczego pan prezydent się uchyla? Zawsze były debaty (choć bardzo słabe). Za duże ryzyko, bo tym razem by nie było miło?

  Odpowiedz
  IP: 82.160.xx7.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.