Odtwarzacze audiobooków w gniewskiej bibliotece

Książki (fot. tcz.pl)
Tczew - Odtwarzacze audiobooków w gniewskiej bibliotece
Gniewska biblioteka wzbogaciła się o ogromną liczbę książek mówionych. Dodatkowo w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Larix nasza książnica zostanie wyposażona w czytaki, czyli odtwarzacze audiobooków, przystosowane do potrzeb osób niewidomych i słabowidzących.

Urządzenie posiada funkcje odtwarzania książek mówionych, zatrzymania i przewijania nagrania, a także szybki wybór książki.

Ponadto czytak daje możliwość nagrania dźwięku. Urządzenie jest proste w obsłudze, poręczne, posiada wbudowany głośnik o wysokiej jakości dźwięku oraz ładowarkę.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  Gandalf_gość_gość_gość

  04.03.2021, 06:21

  Nie macie jakiś swieżych wiadomości o kiblu w Gniewie? Cały Czew czeka na aktualizacje reportażu z odbudowy kibli w Gniewie.

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx5.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.