Policja zaprasza na debatę. Tym razem o bezpieczeństwie seniorów

Policyjna debata (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policja zaprasza na debatę. Tym razem o bezpieczeństwie seniorów
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zapraszają na debatę społeczną pod nazwą "Bezpieczeństwo seniorów". Spotkanie odbędzie się 7 listopada br. o godzinie 16.00 na terenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Szpęgawa.

Policjanci zapraszają na debatę społeczną pod nazwą "Bezpieczeństwo seniorów", która odbędzie się 7 listopada br. o godzinie 16.00 na terenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Szpęgawa. W debacie uczestniczyć będą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Tczewie oraz przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie.

- Na debatę zapraszamy także wszystkich mieszkańców naszego powiatu, którzy chcieliby wziąć udział w dyskusji. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • judasz_gość

  05.11.2019, 20:39

  inny temat debaty

  postępowanie policji w przypadku schowania do kieszeni hostii

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx9.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.