Centrum Inicjatyw Twórczych - spotkania przeniesione do sieci

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną Centrum Kultury i Sztuki przenosi spotkania konsultacyjne, dotyczące tczewskiej kultury, do sieci. Spotkania odbędą się w dniach 21, 22, 28 i 29 kwietnia /środy i czwartki/. Start o godz. 18:00. Przewidywany czas spotkania to 40 minut. Linki do spotkania na platformie Zoom dostępne są na stronie internetowej www.ckis.tczew.pl oraz profilu FB CKIS.

Centrum Inicjatyw Twórczych powstało z inicjatywy dyrektora Centrum Kultury i Sztuki Tomasza Hildebrandta. Jest przedsięwzięciem skierowanym do mieszkańców Tczewa zainteresowanych rozwojem kulturalno-społecznym w mieście. Jego celem jest aktywizacja społeczności lokalnej i stworzenie warunków do rozwoju twórczego tkwiącego w mieszkańcach poprzez współpracę przy realizacji ich pomysłów oraz wspieranie nawiązywania sąsiedzkich relacji i aktywnego spędzania wolnego czasu w najbliższym otoczeniu.- W pierwszym etapie programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne przeprowadzamy badania na temat kultury w naszym mieście. Dzięki wypełnionym ankietom i spotkaniach z Państwem dowiemy się jakie są wasze oczekiwania dot. tczewskiej kultury. Następnie ogłosimy konkurs na Wasze kulturalne inicjatywy. Zachęcamy do wypełnienia ankiety online, dostępnej na stronie www.ckis.tczew.pl oraz profilu FB CKIS - wyjaśnia Joanna Grabowska z CKiS - W drugim etapie wyłonimy od 3 do 7 najlepszych pomysłów, które pomysłodawcy, z naszą pomocą, będą realizować. Kwota jaką dysponujemy na ten cel to 22.000 zł przyznane w ramach grantu na realizację zadania Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. Jeżeli chcesz coś zmienić w tczewskiej kulturze, masz własne pomysły, chęć i zapał do działania...nie zwlekaj i dołącz do nas ! Bądź kreatorem tczewskiej kultury!

Patronat Honorowy objął Prezydent Miasta Tczewa - Mirosław Pobłocki. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego centrum Kultury "Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021".

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Łupaszko_gość_gość

  20.04.2021, 11:50

  '' a'la long"

  Najpierw to wypadałoby zlikwidować Fabrykę Forsy (Fabryke Sztuki) - to jest punkt wyjściowy od którego trzeba zacząć.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.