XXIII Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich za nami

(fot. facebook.com/Powiat Tczewski)
Tczew - XXIII Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich za nami
7 marca 2020 r. (sobota), w Hali Sportowej Zespołu Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie, odbył się XXIII Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich.

Konkurencje Turniejowe podzielono na pięć kategorii - grup, które zawierają aspekty edukacyjne i co roku wnoszą nowe elementy tematyczne: piosenka, tablica, scenka kabaretowa, moda i produkt tradycyjny. Grand Prix Turnieju trafiło w tym roku do KGW Morzeszczyn.

Organizatorami Turnieju byli: Powiat Tczewski, ZKiW w Pelplinie, Stowarzyszenie Kociewskie Forum Kobiet w Lignowach Szlacheckich, Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Wojewódzki Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Gdańsku, Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Tczewie, Lokalna Grupa Działanie "Wstęga Kociewia" w Tczewie, Gmina Gniew, Gmina Morzeszczyn, Gmina Pelplin, Gmina Subkowy, Gmina Tczew.

Współpraca: Lokalna Organizacja Turystyczna Kociewie w Tczewie, MOK Pelplin


Sponsor główny: Bank Spółdzielczy w Tczewie.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -4

  Andrusza _gość

  09.03.2020, 07:48

  i tak wygra

  nie widzę kidafy od WSI, to taka wielkanocna baba ze złym zgryzem

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.