Ratusz szuka wykonawcy rozbudowy "dwójki"

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Ratusz szuka wykonawcy rozbudowy "dwójki"
Ogłoszony został przetarg na dobudowę segmentu do Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. Ratusz na oferty czeka do 17 czerwca.

Zakres zadania obejmuje wybudowanie obiektu oraz infrastruktury towarzyszącej - przyłączy energii i wod-kan.

- Dwukondygnacyjny segment będzie dobudowany do obecnego gmachu szkoły. Powierzchnia użytkowa segmentu to 625 m2. Budynek będzie niepodpiwniczony. Na parterze oraz na piętrze budynku zlokalizowane zostaną po trzy klasy szkolne oraz węzły sanitarne i klatka schodowa. Obiekt dostosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Projektowana rozbudowa swoją formą architektoniczną dostosowana jest  do istniejącej części szkoły. Elewacje budynku wykończone zostaną tynkiem głównie w kolorze białym, a także szarym i niebieskim. Termin składania ofert mija 17 czerwca. Termin wykonania zadania: 360 dni od podpisania umowy. Szczegóły na https://platformazakupowa.pl/transakcja/466093 - informuje Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.


Obecnie placówka działa w dwóch budynkach - zlokalizowanych na działce przy ulicy Gdańskiej - i w dawnej siedzibie gimnazjum przy ulicy Południowej. W dwójce jest obecnie 38 oddziałów - z czego 12 działa na Południowej, reszta - w tym dwie "zerówki" - na Gdańskiej. Miasto chce docelowo przenieść całość na jedną działkę. To ma poprawić warunki, w jakich przebywają uczniowie i nauczyciele.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Bart_gość

  10.06.2021, 11:22

  super

  Mam nadzieję, że szybko sie uda wybudować :)

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx0.xx4 
 • +1

  Prezes_gość

  10.06.2021, 14:44

  Soecjalista

  Może prezes spółdzielni mieszkaniowej on stawia wszystko wszędzie Jak dobrze pogadacie to rozbuduje do czterech może pięciu pięter Naprawdę wielki fachowiec od niczego taki dziadek co kurczowo trzyma się stołka

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx0.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.