Michałek z Tczewa był blisko śmierci! Pomóż uratować jego codzienność

Michałek
Tczew - Michałek z Tczewa był blisko śmierci! Pomóż uratować jego codzienność
Rzadka choroba genetyczna prawie zabiła małego Michałka z Tczewa! Pomóż uratować jego codzienność...

Z medycznego punktu widzenia Michaś w ogóle nie powinien się urodzić. Lekarze nie dawali mu żadnych złudzeń - nie miał przeżyć ani jednego dnia. Teraz Ridzice mówią, że to cud, a o ten cud muszą teraz zawalczyć!

Gdy mama nosiła go pod sercem, przeszedł swoją pierwszą operację. Lekarze zauważyli duże wodogłowie, dlatego trzeba było działać natychmiast. Urodził się 5 października 2021 roku i to właśnie wtedy pokazał mamie i tacie, jak bardzo chce żyć. Potem kolejne operacje, usunięcie krwiaków, komplikacje, utrata krwi, intubacja...

Michaś z Tczewa potrzebuje intensywnego leczenia i bardzo kosztownej rehabilitacji. Rodzice chcą zapewnić mu jak najlepszą przyszłość, dlatego błagają Cię o ratunek dla swojego dziecka.


Pomóż uratować jego codzienność! Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/michastczew


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -4

  Misiolot_gość

  09.01.2022, 10:51

  Nie pokazujcie nam tego gówna. Ich problem, że nie potrafią zdrowego dzieciaka zrobić. Niech idą do Owsiaka, który ma setki milionów...

  Odpowiedz
  IP: 193.32.xx5.xx3 
 • +1

  Aga_gość

  09.01.2022, 16:16

  To z Tobą jest coś nie tak, skoro takie komentarze wstawiasz. Spytaj swoich rodziców, czy z Tobą jest wszystko w porządku?

  Cytuj
  IP: 83.8.xx9.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.