Policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii pod Gniewem

Wypadek pod Gniewem (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii pod Gniewem
Policjanci wyjaśniają przyczyny tragicznego w skutkach wypadku drogowego, który wydarzył się w miejscowości Ciepłe. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem audi a4 prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawe pobocze i uderzyła w drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Wczoraj (30 października br.) po godzinie 9.00 oficer dyżurny tczewskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Ciepłe.

- Dyżurujący przy telefonie funkcjonariusz natychmiast wysłał na miejsce policjantów z wydziału ruchu drogowego oraz technika kryminalistyki. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy do wypadku doszło, gdy kierująca audi a4, jadąc w kierunku miejscowości Gniew, straciła panowanie nad samochodem i zjeżdżając na prawe pobocze, uderzyła w drzewo. Wskutek tego wypadku zginęły dwie kobiety w wieku 22 i 43 lata, które podróżowały audi. Osobówkę odholowano na policyjny parking. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.Interweniujący w tej sprawie policjanci sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitego pojazdu. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Pamiętajmy, że to my sami mamy duży wpływ na własne bezpieczeństwo

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA