Pożary, miejscowe zagrożenia i fałszywy alarm

Straż pożarna, strażak
Tczew - Pożary, miejscowe zagrożenia i fałszywy alarm
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 28.10.2019 roku do 03.11.2019 roku zanotowano łącznie 21 zdarzeń, w tym 5 pożarów, 15 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy.

Ważniejsze zdarzenia

30.10.2019 r. - Miłobądz DK 91 - wypadek drogowy,


Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano wypadek samochodu osobowego Opel Zafira, którym podróżowało 10 osób, wszyscy podróżujący znajdowali się poza pojazdem. W wyniku wypadku ranna została jedna osoba, którą ZRM zabrał do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu elementów karoserii z jezdni oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych pojazdu. W usuwaniu skutków zdarzenia udział brały dwa zastępy z JRG Tczew i jeden zastęp z OSP Miłobądz.

01.11.2019r - Tczew ul. Chopina - kolizja drogowa

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy audi który uderzył w słup energetyczny. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych pojazdu. W działaniach brał udział jeden zastęp z JRG w Tczewie.

02.11.2019 r. - Pelplin ul. Iwaszkiewicza - pożar sadzy w kominie,

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano pożar sadzy w kominie. Pożar miał miejsce w przestrzeni pomiędzy ścianami przewodu kominowego a wkładem kominowym. Ze względu na umiejscowienie pożaru, w celu jego ugaszenia wymagany był demontaż wkładu kominowego. W usuwaniu skutków zdarzenia udział brały po jednym zastępie z JRG Tczew i PJRG Pelplin oraz dwa zastępy z OSP Pelplin.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +2

  dziku_gość

  05.11.2019, 07:35

  DZIK

  A o hakierze wszyscy już zapomnieli. A to niedługo będzie miesięcznica. Słowik teraz musi rowerem do roboty jeździć bo reno micubiszi rozbite bo dzik nie miał oc. A ta pani co jej okna wymienił siedzi cicho, nie pomoże a on jej pomógł. Znieczulica normalnie. Wiesio trzymaj się.

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx0.xx8 
 • -2

  cvbn_gość

  05.11.2019, 08:58

  ???

  Cytuj
  IP: 84.38.xx1.xx9 
 • Bolo_gość

  05.11.2019, 18:29

  A co tam na zwirki

  Nikt sie nie chwali o akcji z kajdankami na Zwirki

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx8.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.