Majówka z food truckami w Tczewie! Food trucki zaparkują na Bulwarze Nadwiślańskim

(fot. mat. prasowe)
Majówka z food truckami w Tczewie! Food trucki zaparkują na Bulwarze Nadwiślańskim
Oryginalny burger, belgijskie frytki, a może danie z dalekiej Tajlandii? Dania przygotowane przez prawdziwych pasjonatów kuchni znajdziecie na ostatnim "majówkowym" zlocie w Tczewie. 30 maja - 2 czerwca to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy dobrego jedzenia.


Restauracje na kółkach aż przez 4 dni będą karmić mieszkańców Tczewa i okolic swoimi popisowymi daniami. Wielka uczta pod chmurką będzie miała miejsce na Bulwarze Wiślanym w Tczewie.
Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po zimowej przerwie food trucki wróciły do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

Długi weekend od 30 maja - 2 czerwca upłynie w Tczewie pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania na kultowym już evencie z "FUTRAKAMI".

Do miasta zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu są FUTRAKI, organizacja, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Miejsce zlotu: Bulwar Wiślany, TCZEW.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Czwartek 15:00-21:00
Piątek: 12:00-21:00
Sobota: 12:00-00:30
Niedziela 12:00-20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1021217926282775


Aktualizacja:

Konkurs rozwiązany, zwycięzcy poinformowani drogą mailową. Prosimy nie nadsyłać maili.

Konkurs

Mamy dla Państwa 4 vouchery na pyszne dania - każdy voucher kieruje do konkretnego food trucka i w nim wybiera się dowolne danie. (UWAGA: nie dotyczy burgera z podwójnym mięsem).

Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Szama" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (9)
dodaj komentarz

 • +10

  gość _gość_gość_gość_gość

  27.05.2024, 08:05

  Hamburger znowu po 30 dychy, czy w tym roku więcej?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx1 
 • +7

  1 z 7 mld_gość

  27.05.2024, 09:11

  3 dychy za burgera? za duze frytki belgijskie rok temu wołali 30 zł i w szoku byłem jaka dluga stała tam kolejka...wiec teraz burger za 30 zł to raczej byłaby promocja...

  Cytuj
  IP: 83.25.xx3.xx9 
  +1

  Anzelm_gość

  27.05.2024, 16:03

  Mam nadzieję, że więcej. Bo nie chce mi się stać w długiej kolejce z biedotą.

  Cytuj
  IP: 92.119.xx9.xx0 
  +5

  a_gość_gość

  27.05.2024, 17:49

  Wolę jechać do Straszyna do Merlina na zaj**istego burgera przygotowanego w czystych warunkach można usiąść jak człowiek w restauracji ,a tu tyle kasy i jesz jak wieśniak na stojącą do tego czekając w kolejce nie dziękuję

  Cytuj
  IP: 46.5.xxx.xx1 
 • +1

  Gość _gość_gość

  27.05.2024, 08:58

  Majówka i żarcie

  Super będzie można żreć jak świnia aż d**a pęknie

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx8.xx3 
 • +2

  qq_gość

  27.05.2024, 09:22

  a ja zrobie w pobliżu zlot Toi-tojów co byście sie nie posrali od tego śmietnika

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • gosc_gość_gość_gość_gość_gość__gość

  27.05.2024, 13:13

  Szama

  Jak można przed ogłoszeniem konkursu -napisać że konkurs rostrzygnięty. Kto wziął vouchery?......

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx8 
 • +1

  Znowu tłuszcz_gość

  28.05.2024, 09:53

  Promowanie tłuszczu

  W Tczewie znowu promowanie tłuszczu i niezdrowego jedzenia. Nic innego. Na filmach z pikniku na górkach widać jak 80% dorosłych i dzieci jest otyłych, maja wywalone opony na brzuchach i podbródki. Stan Tczewian jest opłakany. Potem Tczewianie się dziwią, że służba medyczna jest przeciążona. A władze miasta promują dalej tłuszcz.

  Odpowiedz
  IP: 88.156.xx5.xx2 
 • -1

  gość_gość

  30.05.2024, 08:21

  foodtruck

  ...ach Tczewiacy tylko o kasie i aby było tanioooooo .... tu się nigdy nie zmieni ... miasto po 5złotych - dobra 10 bo inflacja , masakra

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx3.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.