Zawody w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców

Zawody (fot. mat. prasowe)
Tczew - Zawody w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców

zobacz galerię zdjęć: 2
11 października 2019 roku w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gniewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie oraz GOSIR w Gniewie. W Igrzyskach Dzieci w kategorii Dziewcząt uczestniczyły 3 drużyny, w kategorii Chłopców rywalizowały dwie drużyny, natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - po 3 zespoły.


Igrzyska Dzieci - Badminton Dziewcząt


KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

I miejsce SP 2 Gniew
II miejsce SP 12 Tczew
III miejsce ZKiW Rudno



Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 5: dz. - 5, chł. - 0

Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,

w innych dyscyplinach - 0,


skład drużyny zwycięskiej: Dąbrowska Julia, Kruczyńska Paulina, Ostrowska Amelia


Trener/Nauczyciel WF: Tomasz Ostrowski


Igrzyska Dzieci - Badminton Chłopców

OLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

I miejsce ZKiW Rudno

II miejsce SP Nr 5 Tczew





Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 5: dz. - 0, chł. - 5

Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,

w innych dyscyplinach - 0,

skład drużyny zwycięskiej: Gierszewski Filip, Górski Damian, Lewandowski Oliwier

Trener/Nauczyciel WF: Kriekowski Maciej


Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Badminton Dziewcząt



KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:


I miejsce SP Nr 2 Gniew

II miejsce SP Nr 1 Tczew
III miejsce ZKiW Rudno





Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 6: dz. - 6, chł. - 0

Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,

w innych dyscyplinach - 3,


skład drużyny zwycięskiej: Dzwonkowska Marta, Matuszewska Kinga, Seroka Amelia

Trener/Nauczyciel WF: Tomasz Ostrowski


Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Badminton Chłopców

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:


I miejsce SP Nr 4 Tczew

II miejsce SP Walichnowy
III miejsce SP Nr 2 Gniew




Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 9: dz. - 0, chł. - 9

Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,

w innych dyscyplinach - 4,


skład drużyny zwycięskiej: Graban Bartosz, Witkiewicz Olgierd


Trener/Nauczyciel WF: Anna Witkiewicz

Drukuj
Prześlij dalej