ALPN. Ósma kolejka rewanżowa

ALPN (fot. mat. prasowe)
Tczew - ALPN. Ósma kolejka rewanżowa

zobacz galerię zdjęć: 1
Wyniki VIII kolejki runda rewanżowa - ALPN 2019 - (10.10.2019).

1. METTEC - SŻL Monterzy 11-2 (5-2)
Strzelcy bramek:
METTEC: Szymon Grzelak (6), Krystian Kiwatrowski (2), Wojciech Bieszka (2), Marek Szczepański (1);

SŻL Monterzy: Krzysztof Riebandt (1), Łukasz Pawłowski (1).

2. Drewpol & Meble Kropkowski- Grześkowiak Team 4-4 (1-2)
Strzelcy bramek:
Drewpol & Meble Kropkowski: Marcin Glienke (3), Łukasz Błaszkowski (1);
Grześkowiak Team: Paweł Domke (3), Krzysztof Tarnowski (1);
Napomnienia:
Damian Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Damian Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski);

Wykluczenia:
Damian Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski).

3. VITIS - Ogrody Marzeń - Dovista Polska 3-4 (2-1)
Strzelcy bramek:
VITIS Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (2), Mateusz Janowski (1);
Dovista Polska: Moritz Stepnakowski (2), Paweł Radzimski (1), Patryk Bielski (1);
Napomnienia:
Łukasz Abryszyński (VITIS Ogrody Marzeń).

4. Gościniec i Hotel nad Wisłą - Tranzit-Buspl.pl 2-8 (2-4)
Strzelcy bramek:
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (1), Dawid Marciński (1);
Tranzit-Buspl.pl: Mariusz Wroński (3), Dawid Polsńaki (1), Krzysztof Dobrowolski (1), Jakub Babiarz (1), Paweł Tasarz (1), samobójcza (1).

5. KM Przystań - San Marino 3-0 (drużyna San Marino wycofała się z rozgrywek)



Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
67 bramek - Szymon Grzelak (METTEC);
62 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
34 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
23 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl);
22 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
20 bramek - Paweł Domke (Grześkowiak Team);
16 bramek - Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Krzysztof Kuliński (SŻL
Monterzy), Wojciech Domachowski (KM Przystań);
15 bramek - Marek Szczepański (METTEC), Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody Marzeń);
14 bramek - Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
13 bramek - Rafał Bronk (Grześkowiak Team);
11 bramek - Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl);
10 bramek - Patryk Różański (KM Przystań), Jakub Resmerowski (METTEC), Wojciech Bieszka (METTEC), Patryk Bielski (Dovista Polska);
9 bramek - Artur Stawikowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Patryk Formela (Dovista Polska), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska);
8 bramek - Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team);
7 bramek - Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń), Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń), Krystian Kiwatrowski (METTEC), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);
6 bramki - Jarosław Malarski (METTEC), Moritz Stepnakowski (Dovista Polska), Adam Witek (METTEC), Michał Sadowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Piotr Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Paweł Radzimski (Dovista Polska), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Maciej Megier (Dovista Polska);
5 bramki - Dominik Mierzwa (VITIS - Ogrody Marzeń), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Paweł Korzeniowski (San Marino), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Przemysław Zawoliński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Michał Wąsik (KM Przystań), Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Pawłowski (SŻL Monterzy), Łukasz Błaszkowski (Drewpol & Meble Kropkowski), Przemysław Różański (KM Przystań);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Kamil Lipiak (METTEC), Michał Stuczyński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Szymon Jabłonecki (KM Przystań), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl), Arkadiusz Jeka (Tranzit - Buspl.pl), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Jonatan Struczyński (Dovista Polska), Dawid Marciński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Płachta (SŻL Monterzy), Krystian Boniek (KM Przystań), Łukasz Dus (Dovista Polska);



SŻL Monterzy wraz ze składem:

Łukasz Pawłowski
Łukasz Olszewski
Marcin Leszczyński
Łukasz Meier
Łukasz Płachta
Krzysztof Riebandt
Marcin Połaczek
Robert Kościelniak
Puckowski Marcin
Patryk Cygański
Maciej Chrzanowski
Krzysztof Kuliński
Marcin Ryczkowski
Piotr Koniecki
Yevhen Pysantes


Harmonogram spotkań:
IX kolejka runda rewanżowa (17.10.2019 - czwartek)
1) 17.00 Tranzit - Buspl.pl - Drewpol & Meble Kropkowski
2) 17.50 SŻL Monterzy - KM Przystań
3) 18.4 Grześkowiak Team - VITIS - Ogrody Marzeń
4) 19.30 Dovista Polska - METTEC
5) San Marino - Gościniec i Hotel Nad Wisłą (drużyna San Marino wycofała się z rozgrywek)


Zakończenie i podsumowanie Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezon 2019 - bezpośrednio po ostatnim spotkaniu około godziny 20:30 na antresoli hali sportowej.

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • +1

    x_gość

    12.10.2019, 12:54

    m

    Mettec mistrz!

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx0.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA