Mistrzowski Kacper

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Mistrzowski Kacper
W niedzielę 27 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Kontradmirała Xawerego Czernickiego w Wielkim Podlesiu rozegrano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Seniorów Województwa Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych. W zawodach udział wzięło 72 uczestników w wieku od 8 do 80 lat. Ogromny sukces odniósł Tczewianin - Kacper Skrzypczyński, który uzyskał tytuł Mistrza Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich.

Kacper zdobył w 11 partiach 9,5 pkt. To kolejne już spektakularne zwycięstwo Kacpra i jesteśmy pewni, że nie ostatnie!

Gratulujemy Kacprowi i życzymy kolejnych mistrzowskich rozgrywek na szachownicy.

Organizatorem wydarzenia był Pomorski Wojewódzki Związek Szachowy oraz Szkoła Podstawowa im. Kontradmirała Xawerego Czernickiego w Wielkim Podlesiu. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 11 rund. Tempo gry wynosiło 3 minuty dla zawodnika, na całą partię oraz 2 sekundy na każde posunięcie od początku partii.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • ED_gość_gość

  28.11.2022, 14:46

  gratulacje

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx2 
 • Pot_gość

  28.11.2022, 22:39

  Zawody

  Brawo. Kiedy mecz z Dudą?

  Odpowiedz
  IP: 89.64.xx3.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.