Pomóż Pogoni jechać na Mistrzostwa!

Pogoń Tczew (fot. mat. prasowe)
Tczew - Pomóż Pogoni jechać na Mistrzostwa!
Aktualnie przygotowujemy się do kolejnej eskapady #NaSzczyt. Tym razem, na naszym horyzoncie pojawiło się Młodzieżowej Mistrzostwo Polski w futsalu do lat 19, do tej pory droga przebiegała dość łagodnie, bowiem w turnieju eliminacyjnym pewnie awansowaliśmy do finałów. Jednak to ten końcowy odcinek stanie się największym wyzwaniem - turniej, który odbędzie się między 3-5 grudnia w Krakowie wymaga od nas dużego wysiłku, także finansowego. Dlatego właśnie zwracamy się do wszystkich kibiców Pogoni, oraz potencjalnych partnerów, którzy chcieliby zaistnieć w historii nie tylko naszego klubu ale #Razem z nami także w historii Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19.


Kim jesteśmy?

Jesteśmy społecznością zgromadzoną wokół kobiecej piłki nożnej, hasłem, którym kierujemy się w naszej codziennej pracy jest "Razem Na Szczyt", bowiem tworzymy zgraną drużynę zarówno na boisku jak i poza nim i dzięki doskonałej współpracy, zdobywamy kolejne szczyty futbolowego świata i stajemy się lepsze.

Czemu warto nas wspierać?


Jesteśmy nie tylko najchętniej najchętniej śledzonym klubem sportowym w Tczewie ale prowadzimy również wśród wszystkich stron poświęconych tematyce sportowej. Znaczy to, że w dziedzinie sportu, jesteśmy w stanie zaoferować największy potencjał zasięgowy dla naszych sponsorów w Tczewie.


Nasi sponsorzy mają zapewnioną ekspozycję również w mediach lokalnych (prasa, telewizja, serwisy internetowe), a także w tych o zasięgu ogólnopolskim, dzięki dwóm drużynom będącym w gronie czołowych zespołów z całego kraju w kategoriach seniorskiej oraz juniorskiej.

Cel naszej "zrzutki"

Turnieje i zawody organizowane na najwyższym poziomie rozgrywkowym niosą za sobą ogromne, w naszej skali, koszty logistyczno-organizacyjne. Trzydniowy turniej, wiąże się z zapewnieniem zawodniczkom oraz sztabowi transportu do odległego Krakowa oraz noclegów pomiędzy poszczególnymi dniami rozgrywek. Większość naszych środków inwestujemy w rozwój naszej utalentowanej młodzieży dlatego zwracamy się do wszystkich zainteresowanych wsparciem klubu, kibiców jak i potencjalnych sponsorów o wsparcie finansowe organizacji tego wyjazdu, byśmy mogli spokojnie realizować swoją główną misję.

Link do Zrzutki:

https://zrzutka.pl/5e54aeDziękujemy za pomoc !

Drukuj
Prześlij dalej