Do zawodów przystąpiły trzy drużyny damskie oraz cztery zespoły męskie, reprezentujące następujące szkoły.
1. II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
2. I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
3. Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie
4. Zespół Szkół Branżowych w Tczewie
Zawody rozegrano systemem każdy z każdym, w kat. dziewcząt mecze rozgrywane były 2x10min natomiast w kat. chłopców 2x8min.
Wyniki techniczne kat. dziewcząt:
1. ZSBiO Tczew - I LO Tczew 3:17
2. II LO Tczew - ZSBiO Tczew 20:7
3. I LO Tczew - II LO Tczew 17:14
Końcowa klasyfikacja Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej:
I miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce - II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
III miejsce - Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie
Zwycięski zespół I LO w Tczewie wystąpił w następującym składzie:
Zuzanna Kaczmarek, Kornelia Kłosowska, Martyna Kowalska, Kornelia Kurowska, Wiktoria Łosiak, Wiktoria Nobis, Agata Piotrowska, Oliwia Sikorska, Natalia Skibrowska, Agata Żylis, trener - Dorota Szymkiewicz.
Wyniki techniczne kat. chłopców:
1. II LO Tczew - ZSBiO Tczew 4:10
2. ZSB Tczew - I LO Tczew 3:12
3. ZSBiO Tczew - I LO Tczew 5:9
4. II LO Tczew - ZSB Tczew 6:5
5. ZSB Tczew - ZSBiO Tczew 7:12
6. I LO Tczew - II LO Tczew 12:5
Końcowa klasyfikacja Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej:
I miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce - Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie
III miejsce - II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
IV miejsce - Zespół Szkół Branżowych w Tczewie
Zwycięski zespół I LO w Tczewie wystąpił w następującym składzie:
Filip Bieszke, Filip Janicki, Oliwier Kołek, Bartłomiej Legieć, Artur Lewandowski, Jakub Skonieczny, Olgierd Witkiewicz, trener - Ireneusz Jeszke.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych szczeblach rozgrywkowych.
Serdeczne podziękowania kierujemy dyrekcji II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie za udostępnienie hali i możliwość zorganizowania zawodów.
1. II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
2. I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
3. Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie
4. Zespół Szkół Branżowych w Tczewie
Zawody rozegrano systemem każdy z każdym, w kat. dziewcząt mecze rozgrywane były 2x10min natomiast w kat. chłopców 2x8min.
Wyniki techniczne kat. dziewcząt:
1. ZSBiO Tczew - I LO Tczew 3:17
2. II LO Tczew - ZSBiO Tczew 20:7
3. I LO Tczew - II LO Tczew 17:14
Końcowa klasyfikacja Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej:
I miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce - II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
III miejsce - Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie
Zwycięski zespół I LO w Tczewie wystąpił w następującym składzie:
Zuzanna Kaczmarek, Kornelia Kłosowska, Martyna Kowalska, Kornelia Kurowska, Wiktoria Łosiak, Wiktoria Nobis, Agata Piotrowska, Oliwia Sikorska, Natalia Skibrowska, Agata Żylis, trener - Dorota Szymkiewicz.
Wyniki techniczne kat. chłopców:
1. II LO Tczew - ZSBiO Tczew 4:10
2. ZSB Tczew - I LO Tczew 3:12
3. ZSBiO Tczew - I LO Tczew 5:9
4. II LO Tczew - ZSB Tczew 6:5
5. ZSB Tczew - ZSBiO Tczew 7:12
6. I LO Tczew - II LO Tczew 12:5
Końcowa klasyfikacja Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej:
I miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce - Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie
III miejsce - II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
IV miejsce - Zespół Szkół Branżowych w Tczewie
Zwycięski zespół I LO w Tczewie wystąpił w następującym składzie:
Filip Bieszke, Filip Janicki, Oliwier Kołek, Bartłomiej Legieć, Artur Lewandowski, Jakub Skonieczny, Olgierd Witkiewicz, trener - Ireneusz Jeszke.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych szczeblach rozgrywkowych.
Serdeczne podziękowania kierujemy dyrekcji II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie za udostępnienie hali i możliwość zorganizowania zawodów.
Komentarze (1) dodaj komentarz
partiota lokalny_gość
19.11.2021, 08:27
Fajne dzieciaki. Fajnie, że ktoś się interesuje sportem...a nie tylko galeria, internet i chipsy. Wszytskiego dobrego dla sportowej młodzieży. Życzę sukcesów. Jesteście THE BEST
Odpowiedz