Parkrun charytatywnie i na Dzień Dziecka!

(fot. mat. prasowe)
Parkrun charytatywnie i na Dzień Dziecka!
W ramach naszego wydarzenia przeprowadzona będzie zbiórka środków na operację dla syna jednego spośród nas, Ignaś to syn Pawła Maciejewskiego naszego parkrunowego kolegi - na co choruje Ignaś - Ignaś ma bardzo rzadką chorobę: wrodzone zniekształcenie zmniejszające kończyny dolnej, które pojawia się już w okresie prenatalnym... Objawia się tym, że kość samoistnie się łamie i w tym miejscu pojawia się staw rzekomy. W przypadku tego schorzenia wczesna diagnoza jest niezwykle ważna. Im dziecko jest starsze, tym nie tylko staw rzekomy kości ma bardziej uciążliwe objawy, ale także zwiększa się ryzyko, że leczenie okaże się nieskuteczne. Może to spowodować m.in. konieczność amputacji kończyny.

Chcielibyśmy, żeby ta walka w przyszłości była dla nas jedynie przykrym wspomnieniem. Wiemy, że musimy zrobić wszystko, bo chodzi o sprawność i samodzielność naszego ukochanego synka. Pomożecie? Liczymy, że otworzycie dla nas swoje serca... - szczegóły znajdziecie - https://www.siepomaga.pl/ignas-maciejewski

1 czerwca Dzień Dziecka - Najlepszym prezentem dla Twojego dziecka będzie wspólnie spędzony czas - dołącz do parkrun Tczew i zacznij świętowanie od wspólnej aktywności.
Czy parkrun jest dla dzieci - zdecydowanie tak, parkrun jest dla każdego, to nie zawody, to nie wyścig, nie biegasz po medale czy puchary, pokonujesz w dowolnym tempie malowniczą trasą napawając się przepięknymi widokami i wspaniałą atmosferą.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, te młodsze, starsze i najstarsze - każdy z nas ma coś z dziecka, więc czujcie się wszyscy zaproszeni - do zobaczenia.

Spotykamy się o 9:00 na Bulwarze Nadwiślańskim i pokonujemy trasę 5 km o własnych siłach, według swojego tempa, nie trzeba biegać, ścigać się, rywalizować, wystarczy przyjść i aktywnie rozpocząć weekend - wszystko o parkrunie www.parkrun.pl/tczew

Drukuj
Prześlij dalej