MH Automatyka MTB Pomerania Maraton E2 Szemud - podsumowanie

Zawody (fot. mat. prasowe)

zobacz galerię zdjęć: 2
Podczas drugiej edycji Pomerania MTB Maraton udało się zdobyć kolejne miejsce na podium ! Oskar Krajnik zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

- Łukasz Brzeziński - 218 miejsce OPEN | 48 miejsce w kategorii M3 | czas 01:52:21

Jedynym naszym zawodnikiem na dystansie MEGA był Jarosław Kowalczyk który na mecie pojawił się 17 OPEN, 7 w kategorii M3 z czasem 02:23:58

Zawody na dystansie SPEED ukończyło 267 osób, na dystansie MEGA finiszowało 75 zawodników i zawodniczek
Kolejne ściganie dopiero za niecały miesiąc, 8 maja podczas MH Automatyka MTB Pomerania Maraton E3 Żukowo