Tak minęło lato z TCSiR

Lato z TCSiR (fot. mat .prasowe)
Tczew - Tak minęło lato z TCSiR

zobacz galerię zdjęć: 2
Tegoroczne wakacje było dla nas wszystkich inne niż wszystkie do tej pory. W tych trudnych czasach oferta Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji dla spędzających wakacje w naszym mieście musiała zostać dostosowana do szeregu wytycznych.

Aby wszystkie wymogi sanitarne zostały spełnione TCSiR zdecydował się nie organizować tradycyjnych zajęć zbiorowych. W zamian udostępnił bezpłatnie swoje obiekty. Każdy chętny mógł zagrać w badmintona lub pojeździć na rolkach, pograć w tenisa ziemnego na kortach przy basenie, zagrać w siatkówkę plażową czy piłkę nożną.

Ze stałych punktów wakacyjnej oferty udało się przeprowadzić cykl Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej. Dodatkowo ze względu na przesunięte terminy z powodu pandemii, w wakacje na kortach ziemnych rywalizowali również tenisiści.

Z kompleksu basenów Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji przez okres wakacyjny skorzystało ponad 13500 gości:

- Basen odkryty około 11000 gości,
- Basen kryty około 2500 gości.
W ramach cyklu Grand Prix wystartowało 150 zawodniczek i zawodników:
- Grand Prix Tczewa w Tenisa Ziemnego - około 11 osób
- Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej - około 130 osób
Bezpłatne atrakcje na obiektach TCSIR:
- Korty tenisowe (w pon. - pt. 8:00 - 10:00)
- Badminton (w pon. - pt. 10:00 - 12:00)
- Stadion Miejski przy ulicy Bałdowskiej,
- Boisko ze sztuczną trawą przy ul. Ceglarskiej,
- Boisko do siatkówki Plażowej na Kanonce .

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  Emigrant_gość

  09.09.2020, 13:13

  A jak minęło lato dyrektorowi TCSiR? 1. Na pływaniu w trakcie pracy? 2. Na wyrzuceniu jednego z pracowników po tym, jak zaczął zadawać niewygodne pytania? 3. Na składaniu wyjaśnień w prokuraturze odnośnie popełnienia przestępstwa składania fałszywych zeznań? 4. Na straszeniu pozwami o naruszenie dóbr osobistych? 5. Ukrywaniu przed komisją skarg i wniosków faktu umorzenia postępowania o zmyślone przez siebie pobicie deską? Ale jaki sołtys tacy podwładni... Cóż... Widocznie tczewikowo nie zasługuje na nic lepszego, niż spadochroniaż z TVP, PKP i Orlenu...

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx4.xxx 
 • +1

  Pol_gość_gość

  09.09.2020, 20:37

  Czas zmienić dyrektora tcsir

  Mam nadzieję że prezydent nie będzie go już bronił i go w końcu odwołają bo odpowiada za rozpad klubu pływackiego. Czy on oszukiwał swoich przełożonych i radnych w sprawie zakończenia śledztwa czy tylko tak wygląda?

  Cytuj
  IP: 109.207.xx4.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.