Playarena Tczew wróciła do gry po przerwie zimowej

Liga Nike Playarena Tczew (fot. mat. prasowe)
Tczew - Playarena Tczew wróciła do gry po przerwie zimowej
Liga Playarena Tczew

1 LIGA
11. kolejka (17.03.2019):
1. Vendetta Team 13:5 MDB Veni Vidi Vici

Bramki:
Vendetta Team: Rafał Wojczuk (4), Mariusz Książek (3), Arsen Anisyan (3), Jakub
Piotrowski (2), Przemysław Ciołek (1)
MDB Veni Vidi Vici: Marcel Werner (3), Maksymilian Deja (1), Kacper Przeperski (1)
Zawodnik meczu: Arsen Anisyan (Vendetta Team), Maksymilian Deja (MDB Veni Vidi Vici)
2. Team Żelbud 4:6 Green Frog
Bramki:
Team Żelbud: Tomasz Olszewski (2), Sebastian Smok (1), Mateusz Żalikowski (1)

Green Frog: Kamil Bartczak (3), Tomasz Hausmann (2), Paweł Gajewski (1)
Zawodnik meczu: Mateusz Żalikowski (Team Żelbud), Tomasz Hausmann (Green Frog)
3. FC Emeryci KO 6:10 Petarda Lubiszewo
Bramki:
FC Emeryci KO: Łukasz Slizewski (3), Karol Ziółek (1), Robert Bartkowski (1), Jakub
Jellonek (1)
Petarda Lubiszewo: Aleksander Grabowski (3), Patryk Szlicht (2), Przemysław Kościjańczuk
(1), Paweł Gawroński (1), Bartosz Bąk (1), Łukasz Kamrowski (1), Jakub Strużyński (1)
Zawodnik meczu: Szymon Stangel (FC Emeryci KO), Paweł Lica (Petarda Lubiszewo)
4. VITIS-Ogrody Marzeń 15:0 KS Skowarcz
Bramki:
VITIS-Ogrody Marzeń: Michał Wilczewski (6), Andrzej Mechliński (4), Dariusz Frost (3),
Wojciech Migus (2)
KS Skowarcz:
Zawodnik meczu: Andrzej Mechliński (VITIS-Ogrody Marzeń), Mateusz Woźniak (KS
Skowarcz)
5. King Tczew 0:3 Hydra Tczew
Zawodnicy Kingu Tczew nie wstawili się na mecz. Walkower na korzyść Hydry Tczew
Klasyfikacja strzelców:
Krzysztof Baranowski (VITIS-Ogrody Marzeń) - 50 bramek
Aleksander Grabowski (Petarda Lubiszewo) - 32 bramki
Dominik Kukowski (Vendetta Team) - 25 bramek
Michał Wilczewski (VITIS-Ogrody Marzeń) - 25 bramek
Tomasz Hausmann (Green Frog) - 22 bramki
Terminarz 12. kolejki:
24.03.2019 | II LO | 11:00 | King Tczew - Team Żelbud
24.03.2019 | II LO | 12:15 | Hydra Tczew - VITIS-Ogrody Marzeń
24.03.2019 | II LO | 13:30 | KS Skowarcz - Vendetta Team
24.03.2019 | II LO | 14:45 | MDB Veni Vidi Vici - FC Emeryci KO
24.03.2019 | II LO | 16:00 | Petarda Lubiszewo - Green Frog


_____________________________________________________
2 LIGA
10 kolejka (17.03.2019):
1. Avangarda 8:17 Subkowskie Łepy
Bramki:
Avangarda: Jakub Rychert (3), Jacek Szafrański (3), Oskar Zasada (2)
Subkowskie Łepy: Kacper Szopiński (7), Mateusz Wojcicki (4), Krzysztof Wojcicki (4), Maciej
Szoska (2)
Zawodnik meczu:
2. Maximus FC 2:10 FC Abisynia
Bramki:
Maximus FC: Dawid Ciesielski (1), Karol Ciesielski (1)
FC Abisynia: Paweł Kamiński (2), Oskar Byzdra (2), Patryk Mucha (1), Michał Stawicki (1),
Szymon Tomaszewski (1), Bartosz Kochanowski (1), Wiktor Galewski (1), Jakub Mielczarek
(1)
Zawodnik meczu: Adrian Tomaszewski (Maximus FC), Szymon Tomaszewski (FC Abisynia)
3. Economy Team 12:2 Akademia Tczew
Bramki:
Economy Team: Szymon Jendrzejewski (3), Mateusz Balcerowski (3), Paweł Kuśnierz (2),
Daniel Szczypior (1), Kacper Niedziałkowski (1), Maciej Roziński (1), Szymon Mejer (1)
Akademia Tczew: Jakub Bielawa (2)
Zawodnik meczu: Maciej Roziński (Economy Team), Jakub Bielawa (Akademia Tczew)
4. Dream Team Tczew 21:3 Kosa Morzeszczyn
Bramki:
Dream Team Tczew: Julian Lippke (5), Miłosz Romanowski (4), Szymon Jabłonecki (3),
Mikołaj Żywiecki (3), Wojciech Domachowski (2), Przemysław Różański (2), Daniel Laufer
(1), Kacper Kunowski (1)
Kosa Morzeszczyn: Łukasz Vogler (2), Dawid Dubiela (1)
Zawodnik meczu: Julian Lippke (Dream Team Tczew), Łukasz Vogler (Kosa Morzeszczyn)
5. Akademia Wawrzyniaka 4:18 Rosso Team
Bramki:
Akademia Wawrzyniaka: Filip Pasternak (2), Michał Metryka (1), Adam Poniatowski (1)
Rosso Team: Jakub Demski (4), Michał Wąsik (2), Dominik Pielecki (2), Jakub Bartczak (2),
Przemysław Domachowski (2), Szymon Rutkowski (2), Jakub Dzielski (1), Tomasz Chamski
(1), Bartosz Weremczuk (1), Alan Synakowski (1)
Zawodnik meczu: Łukasz Malicki (Akademia Wawrzyniaka), Jakub Bartczak (Rosso Team)
Klasyfikacja strzelców:
Michał Kalinowski (Subkowskie Łepy) - 28 bramek
Paweł Kuśnierz (Economy Team) - 24 bramki
Krzysztof Wojcicki (Subkowskie Łepy) - 23 bramki
Maciej Szoska (Subkowskie Łepy) - 21 bramek
Bartek Moćko (Akademia Tczew) - 19 bramek
Terminarz 11. kolejki:
24.03.2019 | SP11 | 11:00 | Rosso Team - Economy Team
24.03.2019 | SP11 | 12:20 | Kosa Morzeszczyn - Akademia Wawrzyniaka
24.03.2019 | SP11 | 13:40 | Dream Team Tczew - Avangarda
24.03.2019 | SP11 | 15:00 | Akademia Tczew - Maximus FC
24.03.2019 | SP11 | 16:20 | FC Abisynia - Subkowskie Łepy
_______________________________________________
? Facebook: https://www.facebook.com/PlayarenaTczew
? Grupa: https://www.facebook.com/groups/playarenatcz/
? Instagram: https://instagram.com/PlayarenaTczew
? Twitter: https://twitter.com/playarenatczew
? Playarena: http://playarena.pl/umbrella?city_id=608



Drukuj
Prześlij dalej