ARENA GRAND PRIX z tczewskim udziałem

Pływak w TCSiR (fot. TCSiR)

odbyło się
10
04.2021
Sobota
Tczew - ARENA GRAND PRIX z tczewskim udziałem
W dniach od 10 do 11 kwietnia Warszawski Uniwersytet Medyczny gościł pływaków na Arena Grand Prix Pucharu Polski, który był ostatnim sprawdzianem przed majowymi Mistrzostwami Polski. Tczew reprezentowała 4 pływaków: Martyna Czerwińska i Natalia Rosińska reprezentujące UKS Żabiankę Gdańsk oraz Nikodem Wieczorkowski i Kacper Wierciński reprezentujący MKP Szczecin.

Tak jak wszyscy się spodziewali nikomu nie udało się wywalczyć biletu do Tokio. Zawodnicy są w okresie przygotowawczym do MP więc zmęczenie dawało o sobie znać. Mimo to należy podkreślić, że występ tczewian należy uznać za udany.

Martyna Czerwińska w swoim motylku rozgrzewała się na krótszych dystansach (50 m i 100 m) by na swoim koronnym dystansie zająć VIII miejsce.

Natalia Rosińska natomiast 50 m stylem dowolnym wygrała z czasem 28,05 s. W stylu grzbietowym na 50 m była V, na 100 m VII a na 200 m IV.


Podobnie jak Martyna Czerwińska nasz długodystansowiec Nikodem Wieczorkowski starty na 200 m i 400 m stylem dowolnym były sprawdzianem formy. Na swoim koronnym dystansie 1500 m zajął IX miejsce.

Kacper Wierciński tym razem wystartował tylko przysłowiową "żabką". Można powiedzieć, że im dalej tym lepiej. Na 50 m był XII, na 100 m VIII a na 200 m VII.

Naszym pływakom pozostają 3 tygodnie przygotowań do Mistrzostw Polski. Liczymy na dobre wyniki i życzymy zdrowia - aby wasz wysiłek treningowy nie poszedł na marne.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +4

  Slim_gość_gość_gość

  15.04.2021, 09:46

  ZAWODY-GP

  Brawo - przygotowania do LETNICH MP TRWAJĄ

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx7.xx5 
 • -2

  Monika_gość_gość

  15.04.2021, 22:16

  Hej

  Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.. Kontakt jak i moje zdjęcia możecie zobaczyć na : tnij.tcz.pl/?u=18fd8f

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx7.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.