Siódma kolejka ALPN

ALPN (fot. mat. prasowe)
Tczew - Siódma kolejka ALPN

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki VII kolejki I LIGA - ALPN 2019 (30.05.2019)

1. Grześkowiak Team - Gościniec i Hotel nad Wisłą 2-4 (0-2)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Tomasz Bronk (1), Wojciech Chyła (1);

Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (1), Andrzej Sikora (1), Michał Zelka (1), Michał Stuczyński (1);
Napomnienia:
Michał Stuczyński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Damian Kiwatrowski (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team).

2. San Marino - METTEC 1-16 (1-10)
Strzelcy bramek:
San Marino: Andrzej Potoczek (1);
METTEC: Szymon Grzelak (13), Jakub Resmerowski (1), Adam Witek (1), Marek Szczepański (1);

Napomnienia:
Daniel Szmyt (San Marino).

3. Tranzit-Buspl.pl - KM Przystań 9-3 (4-1)
Strzelcy bramek:
Tranzit-Buspl.pl: Dawid Polański (4), Robert Polański (3), Paweł Tasarz (1), Tomasz Chamski (1);
KM Przystań: Julian Lippke (2), Michał Wąsik (1).

4. Drewpol & Meble Kropkowski - VITIS - Ogrody Marzeń 1-5 (1-3)
Strzelcy bramek:
Drewpol & Meble Kropkowski: Damian Kleinschmidt (1);
VITIS Ogrody Marzeń: Artur Stawikowski (2), Łukasz Abryszyński (2), Marcin Knitter (1);
Napomnienia:
Dariusz Frost (VITIS Ogrody Marzeń).

5. SŻL Monterzy - Dovista Polska 4-5 (1-1)
Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Krzysztof Kuliński (2), Michał Grunau (1), Patryk Cygański (1);
Dovista Polska: Kamil Wojciechowski (2), Patryk Formela (2), Maciej Megier (1).



drużyna Mettec:

Robert Kamrowski
Adam Witek
Robert Zieliński
Kamil Lipiak
Marek Szczepański
Wojciech Bieszka
Krystian Kiwatrowski
Ariel Staniszewski
Marcin Cetera
Jakub Resmerowski
Szymon Grzelak
Jarosław Malarski
Maciej Dunajski




Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
27 bramek - Szymon Grzelak (METTEC);
23 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
12 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl), Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody
Marzeń), Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
11 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
9 bramek - Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy);
8 bramek- Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl), Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
7 bramek - Pawel Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl);
6 bramki - Jarosław Malarski (METTEC), Jakub Resmerowski (METTEC), Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska);
5 bramki - Patryk Bielski (Dovista Polska), Adam Witek (METTEC);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Marek Szczepański (METTEC);
3 bramki - Wojciech Domachowski (KM Przystań), Łukasz Płachta (SŻL Monterzy), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl), Wojciech Bieszka (METTEC), Przemysław Zawoliński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Moritz Stepnakowski (Dovista Polska), Kacper Niedziałkowski (KM Przystań), Michał Brodnicki (Dovista Polska), Paweł Korzeniowski (San Marino), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Patryk Różański (KM Przystań), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Maciej Megier (Tranzit - Buspl.pl);


VIII kolejka (06.06.2019 - czwartek)
1) 17.50 METTEC - SŻL Monterzy
2) 18.40 KM Przystań - San Marino
3) 19.30 VITIS - Ogrody Marzeń - Dovista Polska
4) 20.20 Gościniec i Hotel Nad Wisłą - Tranzit - Buspl.pl
5) 21.10 Drewpol & Meble Kropkowski - Grześkowiak Team


Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej