Jacek Belczewski z UKS Skoczek Tczew drugi w Jesiennym Turnieju Szachowym

Szachy
W sobotę, 27. listopada, w Pruszczu Gdańskim odbył się Jesienny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z udziałem zawodników z całego województwa pomorskiego.

Rozegrany został w 2 grupach - do lat 16 i 8. Turniej do lat 16 wygrał Piotr Jenczyk z Gedanensis Gdańsk 6pkt.. Drugie miejsce i zwycięstwo do lat 10 zajął Jacek Belczewski - UKS SP11 Skoczek Tczew - również 6pkt. /wygrał bezpośrednią partię ze zwycięzcą turnieju/. Pozostali zawodnicy Skoczka również dobrze wypadli . I tak - Bartosz Wyczling zdobywając 4pkt. był II do lat 10 a Adrian Łaś z 3 pkt. był czwarty. Artur Wyczling z 4 punktami uplasował się na piątym miejscu w kategorii do lat 16. Katarzyna Zalewska zdobyła 3pkty. Ewa Zalewska zajęła pierwsze miejsce wśród dziewcząt do lat 8. Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Jakub Grabowski /5 lat/ z naszego klubu 2pkt.. Letni Turniej wygrał Jacek.