Samborzanki przed meczem z Łomżą


odbyło się
08
12.2018, 16:00
Sobota
Tczew - Samborzanki przed meczem z Łomżą
Już w sobotę 8. grudnia o godzinie 16:00 podejmujemy na własnym parkiecie drużynę MKS-u Dwójki Łomża. Zawodniczki Sambora są zwycięskie w ostatnich pięciu spotkaniach ligowych i liczą na podtrzymanie tej passy.

W ostatniej kolejce tczewianki udały się na mecz do Karczewa, gdzie swoje mecze rozgrywa beniaminek, miejscowy MKS. Były zdecydowanymi faworytkami tej potyczki i rzeczywistość okazała się dla karczewianek, mówiąc delikatnie, bolesna. Samborzanki wygrały 36:20. Swoją dobrą dyspozycję w tym sezonie potwierdziły Julia Duszyńska, Agnieszka Siekańska oraz Magda Krajewska, wszystkie zdobyły po 7 bramek. Po tym meczu zajmujemy drugie miejsce w tabeli, za SMS-em ZPRP I, a przed MKS-em PR Gniezno. Wszystkie trzy drużyny mają tyle samo punktów, lecz w tym przypadku znaczenie ma bilans bramkowy.

MKS Dwójka Łomża to ekipa, która już dała się we znaki Samborzankom w ubiegłym sezonie, kiedy to dwa razy podopieczne Adriana Kondraciuka i Justyny Domnik schodziły z parkietu pokonane. W trwających rozgrywkach sytuacja ma się nie co inaczej, mamy mocniejszy skład i nadzieję, że te wpadki się już nie powtórzą. Lecz, jak zwykle, żadnego przeciwnika nie można lekceważyć, a podopieczne uznanego w Polsce trenera Janusza Świętonia pokazały już, że mogą walczyć z każdym.

Także zapraszamy na ten mecz wszystkich kibiców handballa. Sobota, 8. grudnia o 16:00 - liczymy na Wasz doping. #RazemMożemyWięcej


Drukuj
Prześlij dalej