Parkrun z Mikołajem! Będą prezenty i akcja dla Antka

Mikołajkowyparkrun (fot. mat. prasowe)
Tczew - Parkrun z Mikołajem! Będą prezenty i akcja dla Antka

zobacz galerię zdjęć: 3
W najbliższą sobotę 8 grudnia organizujemy specjalną edycję parkrun z Mikołajem, za pośrednictwem Tcz.pl chciałbym zaprosić wszystkich mieszkańców na to niezwykłe wydarzenie - https://www.facebook.com/events/2227897734088709/ - zachęca Tomasz Tobiański.


Idą, święta już w najbliższą sobotę na tczewski parkrun zawita Święty Mikołaj ze słodkościami dla Was

parkrun edycja Mikołajkowa 2018

Natomiast My będziemy mieli możliwość wesprzeć chorego chłopca Antoniego, syna naszej parkrunowej koleżanki. Antek wraz z mamą przygotował pierniczki na święta, które będzie rozprowadzał na parkrunie, koszt jednej paczuszki to 10 złotych < jeśli macie ochotę wesprzeć rehabilitację Antka to zabierzcie "dychę" i przybywajcie. Nic tak dobrze nie smakuje jak pomoc drugiej osobie

Antoni ma wadę rozwojową "zanik robaka móżdżka" czyli zaburzona równowaga, jest niechodzącym dzieckiem i bardzo wiotki ale pogodny jak nie jedno zdrowe dziecko.

I jeszcze jedno słowo od mamy Antka:

"To jest mój syn Antoni co roku na święta robię osobiście pierniki sama piekę dekoruję i pakuję pierniczki, takie cegiełki na rehabilitację Antka, generalnie unikamy rozgłosu pomocy innych osób ale jak robimy pierniki Antoni jest wniebowzięty a jak mu powiedziałam że zabiorę go na parkruna to już odlicza dni"


Zapraszamy, bądźcie tego dnia z Antkiem !!!

Wśród uczestników rozlosujemy kilkanaście upominków ufundowanych przez Mikołaja, w którego wcielił się Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki oraz Starosta Tczewski Mirosław Augustyn J


8 grudnia 2018 godz. 9:00 Bulwar Nadwiślański w Tczewie


Wszystko o parkrunie www.parkrun.pl/tczew

Drukuj
Prześlij dalej