Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Dzieci w Dwa Ognie Dziewcząt i Chłopców

Zawody (fot. mat. prasowe)
Tczew - Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Dzieci w Dwa Ognie Dziewcząt i Chłopców

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 06 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Tczewie odbyły się Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Dzieci w Dwa Ognie Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie z SP Nr 8 w Tczewie.

W zawodach startowały reprezentacje szkół które odniosły zwycięstwo w zawodach szczebla miejskiego w kategorii dziewcząt: SP Nr 6 Gdynia, SP Nr 31 Gdynia i SP Nr 8 Tczew. W kategorii chłopców: SP Nr 8 Tczew, SP Nr 6 Gdynia, SP Nr 47 Gdynia. Drużyny stanowili uczniowie szkół podstawowych urodzeni w roku 2009 i młodsi. Zwycięzcami zawodów w kategorii Dziewcząt i Chłopców zostały drużyny z SP Nr 8 w Tczewie, które będą reprezentować powiat tczewski w finałach wojewódzkich.




KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA -Kat. Dziewcząt:

I miejsce SP Nr 8 Tczew

II miejsce SP Nr 31 Gdynia
III miejsce SP Nr 6 Gdynia


Skład drużyny zwycięskiej: Paulina Bilińska, Natalia Burczyk, Oliwia Gospodarczyk, Maja Grabowska, Magdalena Gwizdała, Laura Kaszubowska, Amelia Kozłowska, Adrianna Meller, Jesika Sustowska, Julia Szoła

Trener/nauczyciel w-f I zespołu,
Dagmara Szmalc


KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA - Kat. Chłopców:

I miejsce SP Nr 8 Tczew

II miejsce SP Nr 6 Gdynia
III miejsce SP Nr 47 Gdynia


Skład drużyny zwycięskiej: Jakub Guz, Kacper Korecki, Filip Niewiarowski, Bartosz Nowak, Kazimierz Pawłowski, Jakub Piekarski, Oskar Podoba, Paweł Sitkiewicz, Jan Symoszyn, Paweł Szołtun



Trener/nauczyciel w-f I zespołu -

Jakub Kwiatkowski




Więcej informacji i zdjęć na stronie www.pcs.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • RODZIC_gość_gość_gość

  09.02.2020, 08:25

  DWA OGNIE USPORTOWIONE

  Brawo Ósemka! Jest sala, jest praca i są wyniki. Brawo dzieciaki, brawo Pani Dagmara, brawo Pan Kuba. Rozbili Tczew, rozbili powiat, rozbili Gdynię (Sopot nie przyjechał). A co zrobią w finałach? Trzymajmy kciuki. Dziewczęta bronią Mistrza zdobytego w ub.roku. Brawo, brawo jeszcze raz brawo. Czekamy na finały. Łatwo nie będzie. Ale, może...?

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx4.xx8 
 • RODZIC_gość_gość_gość_gość

  09.02.2020, 09:20

  DWA OGNIE USPORTOWIONE

  Przepraszam! Pomyłka. Dziewczęta z Ósemki w u. roku III miejsce. Czyli trzeba poprawić. Jeszcze raz przepraszam.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx4.xx8 
 • uwielbiam 8_gość

  16.02.2020, 21:50

  brawo za pierwsze mijsce mam nadzieje ze bendzie tak na finalach

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.