Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Unihokeju

(fot. mat. prasowe)
W dniu 12 maja br. w Małych Walichnowach Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie zorganizowało kolejny, czwarty, a zarazem ostatni turniej wchodzący w skład Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Unihokeju.

W rozgrywkach prawo startu mają uczennice, uczniowie urodzeni w latach 2010 i młodsi ze szkół Powiatu Tczewskiego i nie tylko.
Do czwartego turnieju zgłosiło się 6 zespołów: SP Nr 1 Gniew, SP Subkowy, SP Małe Walichnowy 1, SP Kończewice, SP Polskie Gronowo oraz SP Małe Walichnowy 2.

6. SP Małe Walichnowy "2" PK

Na zakończenie pierwsze 3 zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, natomiast wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomem oraz słodkim upominkiem. Królem strzelców został zawodnik SP Nr 1 Gniew - Szymon Chudyka, najlepszym bramkarzem - Michał Kamrowski z SP Małe Walichnowy, natomiast zawodnikiem turnieju został zawodnik SP Kończewice - Mikołaj Święcki.
Ponadto po turnieju podsumowaliśmy Grand Prix Powiatu Tczewskiego. Wszystkie startujące drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, zawodnicy zostali nagrodzeni medalami oraz przyznano nagrody indywidualne Grand Prix takie jak: król strzelców - Szymon Chudyka, najlepszy zawodnik - Rafał Kowalski oraz najlepszy bramkarz - Łukasz Guziński.

Klasyfikacja Generalna:
1. SP Nr 1 Gniew
2. SP Małe Walichnowy
3. SP Kończewice
4. SP Subkowy
5. SP Polskie Gronowo
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział, do zobaczenia na kolejnych turniejach organizowanych przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.