Kopali piłkę z pasją

Turniej (fot. mat. prasowe)

zobacz galerię zdjęć: 3
W niedzielę 25 lipca odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Mirosław Augustyn - Starosta Tczewski. Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów, które w pierwszej fazie rywalizowały w dwóch grupach.

Mecze grupowe oraz półfinałowe rozgrywane były w formule 1x10minut. Natomiast w meczu o 3 miejsce oraz w finale formuła uległa zmianie na 2x10minut. Awans do półfinałów uzyskały 2 najlepsze drużyny z każdej z grup.

1. Vitis-Ogrody Marzeń - Akademia Kleksa 2:1

Na zakończenie zwycięskie zespoły zostały nagrodzone pucharami oraz zostały przyznane nagrody indywidualne: najlepszy bramkarz - Dawid Leszczyński (Akademia Kleksa), król strzelców - Czarek Grala (F&K Tczew).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za postawę fair-play oraz już dziś zapraszamy na kolejny turniej piłki sześcioosobowej!