ALPN po piątej kolejce

(fot. mat .prasowe)
Tczew - ALPN po piątej kolejce
Wyniki V kolejki ALPN 2020 (01.10.2020).

1. VITIS-Ogrody Marzeń - SŻL Creative Heads 7-3 (1-2)
Strzelcy bramek:
VITIS - Ogrody Marzeń: Szymon Tomaszewski (2), Dariusz Frost (2), Łukasz Abryszyński (2), Dominik Mierzwa (1);
SŻL Creative Heads: Piotr Olejnik (2), Patryk Cygański (1).

2. Grześkowiak Team - METTEC 3-5 (2-3)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (1), Tomasz Bronk (1), Krzysztof Stopieński (1);
METTEC: Kamil Lipiak (1), Karol Kowalczyk (1), Jakub Resmerewski (1), Jarosław Malarski (1), Krystian Kiwatrowski (1);
Napomnienia:
Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team).

3. M&S Meble-Kacper Serwis - Outsider 4-2 (1-0)
Strzelcy bramek:
M&S Meble-Kacper Serwis: Kamil Gronkowski (2), Bartosz Szweda (1), Paweł Żelechowski (1);
Outsider: Łukasz Gackowski (1), Michał Czapiewski (1).

4. Tranzit Buspl.pl - Gastromaniak 3-8 (0-6)
Strzelcy bramek:
Tranzit - Buspl.pl: Rafał Komorowski (2), Tomasz Chamski (1);
Gastromaniak: Jakub Przanowski (3), Karol Skotnicki (2), Jakub Mielczarek (1), Karol Ćwikliński (1), Kamil Nahajowski (1).

5. Gościniec i Hotel Nad Wisłą - pauza



Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2020
8 bramek - Mateusz Szlija (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
7 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Jakub Przanowski
(Gastromaniak);
6 bramki - Kamil Gronkowski (M&S Meble-Kacper Serwis), Karol Kowalczyk (METTEC);
5 bramki - Łukasz Skalski (METTEC), Karol Skotnicki (Gastromaniak);
4 bramki - Grzegorz Skibniewski (Outsider), Bartosz Bałdowski (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Karol Ćwikliński (Gastromaniak), Kamil Nahajowski (Gastromaniak), Patryk Cygański (SŻL Creative Heads), Jakub Mielczarek (Gastromaniak), Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń), Szymon Tomaszewski Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
3 bramki - Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl), Paweł Kleinschmidt (M&S Meble-Kacper Serwis), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Mariusz Wroński (Tranzit - Buspl.pl), Jarosław Malarski (METTEC), Paweł Żelechowski (METTEC), Tomasz Chamski (Tranzit - Buspl.pl);

Harmonogram spotkań:

VI kolejka (08.10.2020 - czwartek)
1) 17.50 Gastromaniak - M&S Meble-Kacper Serwis
2) 18.40 METTEC - Tranzit - Buspl.pl
3) 19.30 SŻL Creative Heads - Grześkowiak Team
4) 20.20 Gościniec i Hotel Nad Wisłą - VITIS - Ogrody Marzeń
5) Outsider - pauza

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej