Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetach Sprawnościowych

Zawody (fot. PCS)
Tczew - Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetach Sprawnościowych

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 07 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 12 w Tczewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetach Sprawnościowych. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie ze SP Nr 12 w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie szkół podstawowych, rocznik 2009 i 2010, którzy odnieśli zwycięstwo w zawodach gminnych.

Z powiatu tczewskiego do zawodów awansowały 3 szkoły - SP Małe Walichnowy, SP nr 1 Gniew i SP nr 12 w Tczewie. Zespoły składały się z 12 zawodników, 3 dziewcząt i 3 chłopców z każdego rocznika oraz zawodników rezerwowych. Turniej został przeprowadzony wg zestawu 7 gier i zabaw. We wszystkich konkurencjach I miejsce zdobyła reprezentacja SP nr 12 w Tczewie, która została zwycięzcą całego turnieju. SP Nr 12 w Tczewie będzie reprezentować powiat Tczewski na Półfinale Wojewódzkim, który odbędzie się w dniu 9 maja 2019 roku.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. miejsce SP Nr 12 Tczew

2. miejsce SP Małe Walichnowy
3. miejsce SP Nr 1 GniewNazwiska i imiona zawodników I zespołu:
Brotaj Julia, Czarnecka Maja, Czerwińska Julia, Dobrowolska Lena, Galiński Alan, Kilichowski Bartosz, Kłosowska Julia, Kozłowska Alicja, Małolepszy Mateusz, Michalak Miłosz, Milewski Franciszek, Ogonowski Wiktor, Roziński Aleksander, Rygielska Lena, Sikorski Miłosz, Witkiewicz Michał, Galiński Alan, Kilichowski Bartosz, Lisiecka Alicja,

Trener
Marzena Olejniczak


Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej