Szósta kolejka ALPN

ALPN 2020 (fot. mat .prasowe)
Tczew - Szósta kolejka ALPN

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki VI kolejki ALPN 2020 (08.10.2020).

1. M&S Meble-Kacper Serwis - Gastromaniak 3-2 (2-1)
Strzelcy bramek:
M&S Meble-Kacper Serwis: Kamil Gronkowski (1), Patryk Zittrich (1), Marcin Glienke (1);
Gastromaniak: Łukasz Dus (1), Karol Skotnicki (1);
Napomnienia:

Paweł Radzimski (Gastromaniak).

2. METTEC - Tranzit Buspl.pl 11-2 (4-0)
Strzelcy bramek:
METTEC: Łukasz Skalski (3), Karol Kowalczyk (3), Adam Witek (1), Robert Zieliński (1), Marek Szczepański (1), Wojciech Bieszka (1), Jarosław Malarski (1);
Tranzit - Buspl.pl: Rafał Komorowski (1), Tomasz Chamski (1).

3. SŻL Creative Heads - Grześkowiak Team 6-6 (2-4)
Strzelcy bramek:
SŻL Creative Heads: Marcin Rekowski (2), Łukasz Pawłowski (1), Patryk Cygański (1), Roman Żygowski-Arski (1), Michał Grunau (1);
Grześkowiak Team: Paweł Domke (5), Rafał Bronk (1);
Napomnienia:
Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Krzysztof Riebandt (SŻL Creative Heads);
Wykluczenia:
Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team).

4. Gościniec i Hotel Nad Wisłą - VITIS-Ogrody Marzeń 5-6 (2-3)
Strzelcy bramek:
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Sławomir Szlija (2), Bartosz Bałdowski (1), Maciej Roziński (1), Przemysław Zawoliński (1);
VITIS - Ogrody Marzeń: Andrzej Mechliński (3), Dawid Frost (1), Łukasz Abryszyński (1), Dominik Mierzwa (1);

Napomnienia:
Sławomir Szlija (Gościniec i Hotel Nad Wisłą).

5. Outsider - pauza



Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2020
9 bramki - Karol Kowalczyk (METTEC);
8 bramek - Łukasz Skalski (METTEC), Mateusz Szlija (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
7 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Kamil Gronkowski (M&S
Meble-Kacper Serwis), Jakub Przanowski (Gastromaniak);
6 bramki - Karol Skotnicki (Gastromaniak);
5 bramki - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Patryk Cygański (SŻL Creative Heads), Bartosz Bałdowski (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
4 bramki - Grzegorz Skibniewski (Outsider), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Karol Ćwikliński (Gastromaniak), Kamil Nahajowski (Gastromaniak), Jakub Mielczarek (Gastromaniak), Szymon Tomaszewski (VITIS - Ogrody Marzeń), Jarosław Malarski (METTEC), Tomasz Chamski (Tranzit - Buspl.pl);
3 bramki - Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl), Paweł Kleinschmidt (M&S Meble-Kacper Serwis), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Mariusz Wroński (Tranzit - Buspl.pl), Paweł Żelechowski (METTEC), Sławomir Szlija (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń), Dominik Mierzwa (VITIS - Ogrody Marzeń), Marek Szczepański (METTEC), Wojciech Bieszka (METTEC), Rafał Komorowski (Tranzit - Buspl.pl);

Harmonogram spotkań:
VII kolejka (15.10.2020 - czwartek)
1) 17.50 Grześkowiak Team - Gościniec i Hotel Nad Wisłą
2) 18.40 M&S Meble-Kacper Serwis - METTEC
3) 19.30 Tranzit - Buspl.pl - SŻL Creative Heads
4) 20.20 Outsider - Gastromaniak
5) VITIS - Ogrody Marzeń - pauza

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej