Grali w "zbijaka" w Półfinale Wojewódzkim

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Grali w "zbijaka" w Półfinale Wojewódzkim
W dniu 26.04.2022r. odbył się Półfinał Wojewódzki w Dwa Ognie dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy ze Szkoła Podstawową Nr 12 w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2011 i młodsi.

Ostatecznie do zawodów przystąpiły po 3 drużyny w każdej z kategorii. Drużyna składała się z 10 zawodników. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym.
Finalnie I miejsce w kat. dziewcząt trafiło do Szkoły Podstawowej Nr 6 w Gdyni, natomiast w kat. Chłopców zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Tczewie. Zespoły te będą reprezentowały miasto Gdynia i Powiat Tczewski w finale wojewódzkim.
Zwycięskie drużyny uhonorowano pucharami ufundowanym przez PCS w Tczewie. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

Kat. dziewcząt
1 miejsce SP Nr 6 Gdynia
Skład drużyny: Maja Borowska, Anna Chludzińska, Magdalena Chojke, Marcelina Dudek, Amelia Farjon, Maja Gniadecka, Alicja Krenska, Elena Laskowska, Blanka Pasternacka, Nina Rafałowicz, Łucja Skowrońska, Liliana Wójt.
Nauczyciel W-F/Trener: Katarzyna Kurkowska
2 miejsce SP Małe Walichnowy
3 miejsce SP Nr 48 Gdynia
Kat. chłopców
1 miejsce SP Nr 12 Tczew
Skład drużyny: Bielski Wiktor, Bylicki Mateusz, Cyranowski Kacper, Gigielewicz Aleksander, Kalenda Kacper, Kozłowski Kamil, Kuchta Jakub, Resmerowski Michal, Sobieraj Jakub, Woźniak Tymon.
Nauczyciel W-F/Trener: Michał Ortmann
2 miejsce SP Nr 6 Gdynia
3 miejsce SP Nr 53 Gdynia
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział, natomiast zwycięzcy życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA