W dniach 29-31.05. 2015 odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej młodziczek 2001 Ryjewo - Cup.
W turnieju wzięły udział zawodniczki Sambor Tczew które , wywalczyły trzecie miejsce. Dużą atrakcją było zorganizowanie w sobotę wyjazdu wszystkich zespołów na mecz reprezentacji Polski Kobiet Polska - Islandia do Elbląga, gdzie dziewczęta mogły obserwować grę najlepszych zawodniczek.
Wyniki meczy:
Sambor Tczew - Luks Pol ZS Czersk 22:10
Sambor Tczew - Zryw Kętrzyn 12:20
Sambor Tczew- UKS Mikołajki 28:15
Sambor Tczew- Ochota Warszawa 20:16
Sambor Tczew- Koszalin 18:15
Sambor Tczew- Bellator Ryjewo 21:25
Klasyfikacja końcowa:
1. Kętrzyn
2. Ryjewo
3. Tczew
4. Warszawa
5. Koszalin
6. Mikołajki
7. Czersk
Do Złotej Siódemki Turnieju została wybrana bramkarka Sambora Tczew: Dominika Janaszek.
Wyróżnienie w zespole : Wiktoria Smoła.
Skład zespołu: bramkarki Milena Gowin, Dominika Janaszek zawodniczki z pola: Oliwia Kołodziej, Marcelina Kończyk, Nikola Kreft, Julia Pietuch, Julia Polenz, Aleksandra Rajek, Aleksandra Skiberowska, Wiktoria Smoła, Weronika Solińska, Julianna Urban, Karolina Wendt, Wiktoria Wieczorek.
Trener Artur Wierzbicki.
W turnieju wzięły udział zawodniczki Sambor Tczew które , wywalczyły trzecie miejsce. Dużą atrakcją było zorganizowanie w sobotę wyjazdu wszystkich zespołów na mecz reprezentacji Polski Kobiet Polska - Islandia do Elbląga, gdzie dziewczęta mogły obserwować grę najlepszych zawodniczek.
Wyniki meczy:
Sambor Tczew - Luks Pol ZS Czersk 22:10
Sambor Tczew - Zryw Kętrzyn 12:20
Sambor Tczew- UKS Mikołajki 28:15
Sambor Tczew- Ochota Warszawa 20:16
Sambor Tczew- Koszalin 18:15
Sambor Tczew- Bellator Ryjewo 21:25
Klasyfikacja końcowa:
1. Kętrzyn
2. Ryjewo
3. Tczew
4. Warszawa
5. Koszalin
6. Mikołajki
7. Czersk
Do Złotej Siódemki Turnieju została wybrana bramkarka Sambora Tczew: Dominika Janaszek.
Wyróżnienie w zespole : Wiktoria Smoła.
Skład zespołu: bramkarki Milena Gowin, Dominika Janaszek zawodniczki z pola: Oliwia Kołodziej, Marcelina Kończyk, Nikola Kreft, Julia Pietuch, Julia Polenz, Aleksandra Rajek, Aleksandra Skiberowska, Wiktoria Smoła, Weronika Solińska, Julianna Urban, Karolina Wendt, Wiktoria Wieczorek.
Trener Artur Wierzbicki.