Nabór do klasy sportowej w SP4

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Nabór do klasy sportowej w SP4
Szkoła Podstawowa nr 4 w Tczewie ogłasza nabór dzieci do klasy IV sportowej o profilu piłki ręcznej dziewcząt i chłopców w roku szkolnym 2020/21.

Cele klasy sportowej to: wszechstronny rozwój psychofizyczny, zdobywanie umiejętności techniczno-taktycznych w zakresie piłki ręcznej, kształtowanie postawy prozdrowotnej, współdziałanie w grupie rówieśniczej.

Proponujemy: codziennie 2 godziny wychowania fizycznego (w tym specjalistyczny trening piłki ręcznej z wykwalifikowanymi trenerami), mecze i turnieje towarzyskie w Polsce i za granicą (byliśmy w Czechach, Szwecji, Belgii), udział w rozgrywkach ligowych, obozy sportowe (letnie i zimowe), dużo radości i satysfakcji ze wspólnego uprawiania dynamicznej dyscypliny sportowej.

Nasze zespoły zdobywają medale w różnych rozgrywkach szczebla wojewódzkiego i ogólnopolskiego.

Nasi uczniowie i absolwenci są powoływani do kadr wojewódzkich i narodowych, a najbardziej znany - Michał Daszek - (obecnie Wisła Płock) jest zawodnikiem reprezentacji Polski, z którą uczestniczył w mistrzostwach świata i Europy oraz w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Wymagania:
- dziewczęta i chłopcy urodzeni w 2010 ew. 2011 r.;
- dobry stan zdrowia - zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w klasie sportowej o profilu piłki ręcznej;
- zgoda rodziców - oświadczenie woli;

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 58 532 60 28 lub na stronie SP 4 w Tczewie.

Drukuj
Prześlij dalej