]Wyniki II kolejki 1 ligi - ALPN 2013 runda rewanżowa.
I liga (22.08.2013)
1.EbroGym Tczew - SŻL Monterzy 2-5 (1-4)
Strzelcy bramek:
EbroGym Tczew : Karol Damaszke (1), Dawid Kaczmarczyk (1);
SŻL Monterzy: Łukasz Pawłowski (2), Łukasz Meier (1), Maciej Chrznowski (1), Łukasz Nadolski (1);
Napomnienia:
Łukasz Nadolski (SŻL Monterzy).
2. REKAM Club - PB Euro-Gres 5-1 (2-1)
Strzelcy bramek:
REKAM Club: Marek Czarnecki (2), Kamil Markowski (1), Maciej Grzegorzewski (1), Adam Czerwiński (1);
PB Euro-Gres: Przemysław Pakuła (1).
SŻL Monterzy wraz ze składem:
Meier Łukasz
Chrzanowski Maciej
Pawłowski Łukasz
Koluch Artur
Jędraszewski Piotr
Borkowski Kamil
Wiśniewski Patryk
Jażdżewski Michał
Paszek Daniel
Leszczyński Marcin
Połaczek Marcin
Kruk Kamil
Dettloff Dawid
Nadolski Łukasz
3. Sun-Center Solarium - Pat-Bud 4-2 (0-1)
Strzelcy bramek:
Sun-Center Solarium: Kacper Nagórski (2), Łukasz Milewski (2);
Pat-Bud: Rafał Bronk (1), Krzysztof Bejgrowicz (1);
Napomnienia:
Krzysztof Neubauer (Pat-Bud), Wojciech Chyła (Pat-Bud), Rafał Bronk (Pat-Bud).
4. Pan Samochodzik - Chłopcy Żołądkowcy 6-10 (4-5)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Kamil Sarach (3), Piotr Tomasiak (2), Dariusz Kończyk (1)
Chłopcy Żołądkowcy: Patryk Bielski (2), Philip Stepnakowski (2), Bartosz Brzeski (2), Kevin Komar (1), Jakub Kampowski (1), Tadeusz Śliwa (1), Marcin Jurczyński (1);
Napomnienia:
Bartosz Brzeski (Chłopcy Żołądkowcy ), Marcin Jurczyński (Chłopcy Żołądkowcy), Philip Stepnakowski (Chłopcy Żołądkowcy), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik), Tadeusz Śliwa Chłopcy Żołądkowcy), Philip Stepnakowski (Chłopcy Żołądkowcy),
Wykluczenia:
Philip Stepnakowski (Chłopcy Żołądkowcy), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik).
5. Kaliber - Latocha 3-9 (1-4)
Strzelcy bramek:
Kaliber: Mateusz Wołoszyk (1), Rafał Stobiński (1), Mariusz Żurawski (1);
Latocha: Patryk Sikorski (2), Łukasz Abryszyński (2), Paweł Barczewski (2), Dariusz Frost (2), Andrzej Mechliński (1).
6. Flextronics - TeTka 0-8 (0-1)
Strzelcy bramek:
TeTka: Szymon Malecki (3), Piotr Piwoński (2), Krzysztof Małek (1), Kacper Milewski (1), Wojciech Maciejewicz (1);
Napomnienia:
Szymon Malecki (TeTka).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2013 - I liga
25 bramek - Kacper Nagórski (Sun-Center Solarium);
24 bramek - Jonatan Struczyński (EbroGym Tczew);
18 bramek - Patryk Sikorski (Latocha);
16 bramek - Łukasz Milewski (Sun-Center Solarium);
15 bramek - Michał Kolos (REKAM Club), Łukasz Abryszyński (Latocha);
14 bramek - Piotr Piwoński (TeTka);
13 bramek - Włodzimierz Netkowski (Flextronics), Tomasz Bronk (Pat-Bud);
12 bramek - Tomasz Bieszka (Kaliber);
11 bramek - Przemysław Pakuła (PB Euro-Gres);
10 bramek - Paweł Abryszyński (Latocha), Mateusz Kreft (Flextronics), Piotr Pryll (Pan Samochodzik), Kamil Markowski (REKAM Club);
9 bramek - Przemysław Neubauer (Pat-Bud), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Szczepan Schneider (PB Euro-Gres), Patryk Bielski (Chłopcy Żołądkowcy);
8 bramek - Bartosz Tobiański (Sun-Center Solarium), Wojciech Maciejeiwcz (TeTka), Łukasz Pawłowski (SŻL Monterzy),
7 bramek - Adrian Arendt (EbroGym Tczew), Karol Damaszke (EbroGym Tczew), Marek Czarnecki (REKAM Club);
6 bramek - Krzysztof Tomasiak (Pan Samochodzik), Bartosz Bałdowski (TeTka), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Rafał Stobiński (Kaliber), Tadeusz Śliwa (Chłopcy Żołądkowcy), Kacper Milewski (TeTka), Paweł Barczewski (Latocha)
5 bramek - Jakub Kuśnierz (PB Euro-Gres), Krzysztof Paździerski (Pat-Bud), Rafał Bronk (Pat-Bud), Dariusz Frost (Latocha), Phillip Stepnakowski (Chłopcy Żołądkowcy), Szymon Malecki (TeTka), Adam Czerwiński (REKAM Club);
Harmonogram spotkań:
III kolejka (29.08.2013- czwartek)
1) 17.00 Pat-Bud - Kaliber
2) 17.50 Chłopcy Żołądkowcy – Sun-Center Solarium
3) 18.40 PB Euro-Gres – Pan Samochodzik
4) 19.30 SŻL Monterzy - Flextronics
5) 20.20 TeTka – REKAM Club
6) 21.10 Latocha – EbroGym Tczew
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
I liga (22.08.2013)
1.EbroGym Tczew - SŻL Monterzy 2-5 (1-4)
Strzelcy bramek:
EbroGym Tczew : Karol Damaszke (1), Dawid Kaczmarczyk (1);
SŻL Monterzy: Łukasz Pawłowski (2), Łukasz Meier (1), Maciej Chrznowski (1), Łukasz Nadolski (1);
Napomnienia:
Łukasz Nadolski (SŻL Monterzy).
2. REKAM Club - PB Euro-Gres 5-1 (2-1)
Strzelcy bramek:
REKAM Club: Marek Czarnecki (2), Kamil Markowski (1), Maciej Grzegorzewski (1), Adam Czerwiński (1);
PB Euro-Gres: Przemysław Pakuła (1).
SŻL Monterzy wraz ze składem:
Meier Łukasz
Chrzanowski Maciej
Pawłowski Łukasz
Koluch Artur
Jędraszewski Piotr
Borkowski Kamil
Wiśniewski Patryk
Jażdżewski Michał
Paszek Daniel
Leszczyński Marcin
Połaczek Marcin
Kruk Kamil
Dettloff Dawid
Nadolski Łukasz
3. Sun-Center Solarium - Pat-Bud 4-2 (0-1)
Strzelcy bramek:
Sun-Center Solarium: Kacper Nagórski (2), Łukasz Milewski (2);
Pat-Bud: Rafał Bronk (1), Krzysztof Bejgrowicz (1);
Napomnienia:
Krzysztof Neubauer (Pat-Bud), Wojciech Chyła (Pat-Bud), Rafał Bronk (Pat-Bud).
4. Pan Samochodzik - Chłopcy Żołądkowcy 6-10 (4-5)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Kamil Sarach (3), Piotr Tomasiak (2), Dariusz Kończyk (1)
Chłopcy Żołądkowcy: Patryk Bielski (2), Philip Stepnakowski (2), Bartosz Brzeski (2), Kevin Komar (1), Jakub Kampowski (1), Tadeusz Śliwa (1), Marcin Jurczyński (1);
Napomnienia:
Bartosz Brzeski (Chłopcy Żołądkowcy ), Marcin Jurczyński (Chłopcy Żołądkowcy), Philip Stepnakowski (Chłopcy Żołądkowcy), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik), Tadeusz Śliwa Chłopcy Żołądkowcy), Philip Stepnakowski (Chłopcy Żołądkowcy),
Wykluczenia:
Philip Stepnakowski (Chłopcy Żołądkowcy), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik).
5. Kaliber - Latocha 3-9 (1-4)
Strzelcy bramek:
Kaliber: Mateusz Wołoszyk (1), Rafał Stobiński (1), Mariusz Żurawski (1);
Latocha: Patryk Sikorski (2), Łukasz Abryszyński (2), Paweł Barczewski (2), Dariusz Frost (2), Andrzej Mechliński (1).
6. Flextronics - TeTka 0-8 (0-1)
Strzelcy bramek:
TeTka: Szymon Malecki (3), Piotr Piwoński (2), Krzysztof Małek (1), Kacper Milewski (1), Wojciech Maciejewicz (1);
Napomnienia:
Szymon Malecki (TeTka).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2013 - I liga
25 bramek - Kacper Nagórski (Sun-Center Solarium);
24 bramek - Jonatan Struczyński (EbroGym Tczew);
18 bramek - Patryk Sikorski (Latocha);
16 bramek - Łukasz Milewski (Sun-Center Solarium);
15 bramek - Michał Kolos (REKAM Club), Łukasz Abryszyński (Latocha);
14 bramek - Piotr Piwoński (TeTka);
13 bramek - Włodzimierz Netkowski (Flextronics), Tomasz Bronk (Pat-Bud);
12 bramek - Tomasz Bieszka (Kaliber);
11 bramek - Przemysław Pakuła (PB Euro-Gres);
10 bramek - Paweł Abryszyński (Latocha), Mateusz Kreft (Flextronics), Piotr Pryll (Pan Samochodzik), Kamil Markowski (REKAM Club);
9 bramek - Przemysław Neubauer (Pat-Bud), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Szczepan Schneider (PB Euro-Gres), Patryk Bielski (Chłopcy Żołądkowcy);
8 bramek - Bartosz Tobiański (Sun-Center Solarium), Wojciech Maciejeiwcz (TeTka), Łukasz Pawłowski (SŻL Monterzy),
7 bramek - Adrian Arendt (EbroGym Tczew), Karol Damaszke (EbroGym Tczew), Marek Czarnecki (REKAM Club);
6 bramek - Krzysztof Tomasiak (Pan Samochodzik), Bartosz Bałdowski (TeTka), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Rafał Stobiński (Kaliber), Tadeusz Śliwa (Chłopcy Żołądkowcy), Kacper Milewski (TeTka), Paweł Barczewski (Latocha)
5 bramek - Jakub Kuśnierz (PB Euro-Gres), Krzysztof Paździerski (Pat-Bud), Rafał Bronk (Pat-Bud), Dariusz Frost (Latocha), Phillip Stepnakowski (Chłopcy Żołądkowcy), Szymon Malecki (TeTka), Adam Czerwiński (REKAM Club);
Harmonogram spotkań:
III kolejka (29.08.2013- czwartek)
1) 17.00 Pat-Bud - Kaliber
2) 17.50 Chłopcy Żołądkowcy – Sun-Center Solarium
3) 18.40 PB Euro-Gres – Pan Samochodzik
4) 19.30 SŻL Monterzy - Flextronics
5) 20.20 TeTka – REKAM Club
6) 21.10 Latocha – EbroGym Tczew
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (6) dodaj komentarz
Fanka AeLPeEn ;p_gość
23.08.2013, 14:49
mamy fotke Monterow, to teraz panowie przyznac sie ktory te piesni tu wypisuje? :)
OdpowiedzRonaldo_gość
23.08.2013, 18:00
siema
to ja hehheeeeeeeeeeeeeeeee i wszyscy razem Sżl Sżl Sżl MOnterzy runda jest nasza tak dalej a niedowiarki zaczną wierzyć hehheheeeeeeeeeeeeeeeeee
OdpowiedzEMOCZJE_gość
24.08.2013, 22:23
jak mecz gra twoja drużyna to nie jeden moczu nie trzyma
Odpowiedztyper_gość
26.08.2013, 08:05
..
Jak myślicie, kto wygra tą ligę?
OdpowiedzFanka :*_gość
27.08.2013, 08:09
Co to za pytanie jak to kto :) Zwycięska drużyna jest tylko jedna!!! MONTERZY..........MONTERZY.........MONTERZY......... SŻL,,,SŻL,,,,,SŻL :D
Odpowiedzkibic_gość
29.08.2013, 20:14
SZL wygra ale ligę w wyrwaniu kaktusom igieł na czas
Odpowiedz