VIII Bieg Gniewski z zakładem produkcji kruszyw

(fot. mat. prasowe)
VIII Bieg Gniewski z zakładem produkcji kruszyw
Malownicze uliczki, piękne widoki i dużo dobrej atmosfery czekać będzie na Uczestników ósmej już edycji Biegu Gniewskiego z Zakładem Produkcji Kruszyw. Do tego po raz pierwszy impreza jest organizowana w ramach GRAND PRIX POWIATU TCZEWSKIEGO W BIEGACH ULICZNYCH 2022. Będzie to 4 bieg z cyklu.

Rywalizacja została podzielona na dwie części. Na początku na starcie staną dzieci, a po nich przyjdzie czas na dorosłych, którzy zmagać się będą z 10 kilometrową trasą oraz tzw. "Tymawską Górką"i piekielnym wąwozem, które trudne technicznie zapewnią niezapomniane i ekstremalne przeżycia. Zapraszamy
do Gniewa 3 września zarówno kibiców jak i miłośników sportu i zdrowego stylu życia.

Na Uczestników biegu oprócz nagród przewidzianych w Regulaminie, Organizatorzy przygotowali szereg nagród do rozlosowania, w tym 4 nagrody pieniężne, każda po 250 zł.

VIII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw odbędzie się w dniu 3 września 2022 roku ( sobota) na terenie Miasta i Gminy Gniew. Start biegu głównego nastąpi o godzinie 11:00 z rynku miejskiego (Plac Grunwaldzki 1) w Gniewie. Trasa liczy 10 km Imprezą towarzyszącą jest VII DZIECIĘCY BIEG GNIEWSKI, który rozpocznie się o godzinie 9:00.

Zapisać na bieg można się poprzez stronę:
https://elektronicznezapisy.pl/event/6942/strona.html
VIII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
Sobota, 3 września 2022
09:00 - 10:00
VII Dziecięcy Bieg Gniewski
11:00 - 13:15
VIII Bieg Gniewski
Szczegółowe informacje uzyskać można na stronach: https://www.facebook.com/gosirbieggniewski, https://www.facebook.com/gosirwgniewie oraz w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gniewie pod numerem telefonu: 58 535 80 40 oraz adresem e-mail: biuro@gosirgniew.com.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Karolina_gość

    17.08.2022, 12:54

    Czy będzie startował Pan Burmistrz Maciej ? Bardzo chciałabym rywalizować z Nim na trasie i zapytać o pracę. Pozdrawiam Karolina

    Odpowiedz
    IP: 79.188.xx3.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA