Mistrzostwa Miasta Tczewa w Dwa Ognie Usportowione dziewcząt i chłopców

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Mistrzostwa Miasta Tczewa w Dwa Ognie Usportowione dziewcząt i chłopców
Komunikat końcowy z Mistrzostw Miasta Tczewa w Dwa Ognie Usportowione dziewcząt i chłopców - Igrzyska Dzieci w roku szkolnym 2021/2022.

Do zawodów przystąpiły drużyny reprezentujące następujące szkoły:
1. Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
2. Szkoła Podstawowa Nr 1
3. Szkoła Podstawowa Nr 4
4. Szkoła Podstawowa Nr 7

5. Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi
6. Szkoła Podstawowa Nr 12.
Zawody w kategorii dziewcząt rozegrano każdy z każdym, natomiast w kategorii chłopców z
dwóch grup (w systemie każdy z każdym zwycięzcy grali odpowiednio o miejsca V, III i I ).
Wyniki techniczne kategorii dziewcząt:
SSP2 - SP1 20:11
SP10 - SP12 18:21
SP4 - SSP2 16:16
SP10 - SP1 18:2
SP4 - SP12 10:13
SP10 - SSP2 16:11
SP12 - SP1 20:9
SP10 - SP4 18:10
SP12 - SSP2 15:19
SP1 - SP4 10:16
Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Miasta Tczewa w Dwa Ognie Usportowione dziewcząt
rocznik 2011:
I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 12
II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi
III miejsce - Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

IV miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4
V miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1
Zwycięski zespół wystąpił w składzie:
Natalie Castellani, Amelia Czapiewska, Mia Dohrner, Oliwia Kinytz, Wiktoria Kluba, Monika
Lewandowska, Aurelia Skierka, Natalia Smagała, Lena Tomaszewska, trener - Agnieszka
Janicka.
Wyniki techniczne kategorii chłopców:
SP 10 - SP12 15:20
SP10 - SSP2 33:20
SP12 - SSP2 27:13
SP1 - SP4 16:24
SP1 -SP7 18:15
SP4 - SP7 25:14
SSP2- SP7 31:22 - walka o V miejsce
SP10 - SP1 20:18 - walka o III miejsce
SP12 - SP4 32:9 -FINAŁ
Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Miasta Tczewa w Dwa Ognie Usportowione chłopców
rocznik 2011:
I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 12
II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4
III miejsce -Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi
IV miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1
V miejsce - Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
VI miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 7
Zwycięski zespół wystąpił w składzie:
Wiktor Bielski, Mateusz Bylicki, Kacper Cyranowski, Aleksander Gigielewicz, Kacper Kalenda,
Kamil Kozłowski, Jakub Kuchta, Michał Resmerowski, Jakub Sobieraj, trener - Agnieszka
Janicka.

Gratulujemy zwycięzcom tytułu Mistrza Miasta Tczewa w Dwa Ognie Usportowione dziewcząt i chłopców w roku szkolnym 2021/2022 w Igrzyskach Dzieci i życzymy dalszych
sukcesów na kolejnych szczeblach rozgrywkowych.

Serdeczne podziękowania kierujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 8 w Tczewie za udostępnienie hali i możliwość zorganizowania zawodów oraz Panu Jakubowi Kwiatkowskiemu za współpracę.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA