Dziewiąta kolejka ALPN

ALPN 2020 (fot. mat .prasowe)
Tczew - Dziewiąta kolejka ALPN

zobacz galerię zdjęć: 2
Wyniki IX kolejki ALPN 2020 - (29.10.2020).

1. Tranzit Buspl.pl - VITIS-Ogrody Marzeń 0-3 (walkower drużyna Tranzit Buspl.pl nie stawiła się na zawody)

2. M&S Meble-Kacper Serwis - Gościniec i Hotel Nad Wisłą 2-2 (2-2)
Strzelcy bramek:
M&S Meble-Kacper Serwis: Kamil Gronkowski (1), Szymon Grzelak (1);

Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (1), Mateusz Szlija (1).
Napomnienia:
Marcin Glienke (M&S Meble-Kacper Serwis), Szymon Grzelak (M&S Meble-Kacper Serwis), Paweł Kleinschmidt (M&S Meble-Kacper Serwis), Wojciech Kołodziejczyk (Gościniec i Hotel Nad Wisłą).

3. Outsider - SŻL Creative Heads 0-3 (walkower drużyna Outsider nie stawiła się na zawody)

4. Gastromaniak - METTEC 3-4 (0-1)
Strzelcy bramek:
Gastromaniak: Kamil Nahajowski (2), Jakub Przanowski (1);
METTEC: Łukasz Skalski (2), Krystian Kiwatrowski (1), Jakub Resmerowski (1).

5. Grześkowiak Team - pauza



Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2020
16 bramek - Mateusz Szlija (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
12 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
10 bramek - Łukasz Skalski (METTEC), Jakub Przanowski (Gastromaniak);
9 bramki - Karol Kowalczyk (METTEC),

8 bramek - Kamil Gronkowski (M&S Meble-Kacper Serwis), Karol Skotnicki (Gastromaniak);
7 bramek - Kamil Nahajowski (Gastromaniak), Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń), Mariusz Wroński (Tranzit - Buspl.pl), Bartosz Bałdowski (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
6 bramek - Paweł Domke (Grześkowiak Team), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń), Jakub Mielczarek (Gastromaniak), Tomasz Chamski (Tranzit - Buspl.pl);
5 bramki - Patryk Cygański (SŻL Creative Heads), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Paweł Żelechowski (METTEC);
4 bramki - Grzegorz Skibniewski (Outsider), Karol Ćwikliński (Gastromaniak), Szymon Tomaszewski (VITIS - Ogrody Marzeń), Jarosław Malarski (METTEC), Paweł Kleinschmidt (M&S Meble-Kacper Serwis), Maciej Saczuk (Gastromaniak), Krzysztof Tarnowski (Grześkowiak Team), Szymon Grzelak (M&S Meble-Kacper Serwis);
3 bramki - Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Dominik Mierzwa (VITIS - Ogrody Marzeń), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń), Marek Szczepański (METTEC), Wojciech Bieszka (METTEC), Rafał Komorowski (Tranzit - Buspl.pl), Adam Witek (METTEC), Bartłomiej Szafrański (Outsider), Marcin Glienke (M&S Meble-Kacper Serwis), Patr yk Zittrich (M&S Meble-Kacper Serwis), Łukasz Pawłowski (SŻL Creative Heads), Bartosz Szweda (M&S Meble-Kacper Serwis), Jakub Resmerowski (METTEC);


Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej