Ferie z PCS - Halowa Piłka Nożna

Ferie z PCS (fot. mat. prasowe)
Tczew - Ferie z PCS - Halowa Piłka Nożna

zobacz galerię zdjęć: 3
Po weekendowej przerwie rozpoczął się drugi tydzień Ferii 2019 z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie. W poniedziałek 18 lutego br. młodzież rocznik 2003-2005 mogła wziąć udział w turnieju w Halowej Piłce Nożnej.

Tradycyjnie uczestników zawodów powitał dyrektor Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie Tomasz Tobiański. W przerwie turnieju w ramach kampanii "Bezpieczeństwo i Zdrowie Powiatu Tczewskiego poprzez Sport" odbyło się kolejne spotkanie z policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. W trakcie krótkiej pogadanki uczestnicy mogli poznać zasady bezpieczeństwa w okresie zimowych ferii, zagrożenia na jakie w tym okresie narażone są dzieci i młodzież oraz konsekwencje ich lekceważenia. Do turnieju zgłosiły się 2 drużyny. Wzięło w nim udział łącznie 11 osób. Zwycięzcą turnieju została drużyna TBS Tczew w skład której wchodziła młodzież Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Malborku i SP Nr 4 w Tczewie. II miejsce zajęła drużyna Gwardia Tczew (SP nr 1 i 2 Tczew).
Na zakończenie turnieju drużyny uhonorowano pamiątkowymi dyplomami. W ramach poczęstunku dla wszystkich były słodycze.
W trakcie odbywającego się turnieju w ramach prowadzonej kampanii bezpieczeństwa i zdrowia można było wziąć udział w pokazie Ratowników Medycznych. Ratownicy przy użyciu fantomów, szyn Kramera, kołnierzy ortopedycznych i i innych elementów wyposażenia ratowniczego byli gotowi omówić podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Każdy mógł skorzystać z okazji i zweryfikować swoją wiedzę w tym zakresie, która nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie może pomóc w uratowaniu komuś życie. Na stronie internetowej WWW.pcs.tczew.pl można zobaczyć zdjęcia z czwartego dnia ferii.
Zapraszamy do aktywnego spędzania Ferii zimowych 2019 z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie. W programie do końca tygodnia jeszcze:  
19.02.2019 - Halowa P. Nożna (LIC) - rocznik 1999-2002

21.02.2019 - Tenis Stołowy (IMS + LIC) - rocznik 2003-2005, 1999-2002.

Przypominamy, że wszystkie turnieje odbywają się w hali widowiskowo-sportowej II LO w Tczewie przy ul. Królowej Marysieńki 10. Przed rozpoczęciem zawodów o godz. 9.00 odbywają się zapisy.
Więcej informacji i zdjęć na stronie: www.pcs.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA