SPR Sambor Tczew - SPR Sośnica Gliwice - zapowiedź spotkania


odbyło się
21
10.2023, 17:00
Sobota
SPR Sambor Tczew - SPR Sośnica Gliwice - zapowiedź spotkania
W sobotę, 21 października o godzinie 17:00 zawodniczki Sambora Tczew podejmą na własnym parkiecie drużynę Sośnicy Gliwice. Mecz odbędzie się oczywiście w hali przy ul. Królowej Marysieńki 10.

Samborzanki po trzech rozegranych kolejkach zajmują 6 miejsce w lidze, z bilansem 2 zwycięstw oraz 1 porażki - podobnie, jak Handball Warszawa, któremu tczewianki uległy 7 października w stolicy, będąc podczas meczu zdziesiątkowane kontuzjami. Ola Puckowska oraz Kasia Zduniak są już jednak gotowe do gry, a Magda Krajewska czeka na diagnozę urazu kolana. W międzyczasie tczewianki rozegrały spotkanie półfinałowe wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym bez większych problemów poradziły sobie z z KS Kościerzyna, zwyciężając 32:25 i już 25 października zagrają w Gdyni o awans do fazy ogólnopolskiej.

Gliwiczanki w dotychczasowych 3 kolejkach odniosły jedno zwycięstwo. W ostatniej kolejce przegrały u siebie z drużyną SPR Gdynia. W śląskim Pucharze Polski poniosły dwie porażki (z Ruchem Chorzów oraz MTS Żory) i nie zakwalifikowały się do fazy centralnej. Ślązaczki będą na pewno zdeterminowane, aby zrehabilitować się po przegranych meczach i Samborzanki muszą trzymać dobry poziom gry przez cały mecz, uniknąć przestojów, aby 3 punkty tego dnia zostały w Tczewie. Serdecznie zapraszamy na mecz i liczymy na wsparcie z trybun!

SPR Sambor Tczew - SPR Sośnica Gliwice

Sobota, 21.10.2023, godz. 17:00
Tczew, ul. Królowej Marysieńki 10

Drukuj
Prześlij dalej