Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w unihokeja!

(fot. mat. prasowe)
Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w unihokeja!
W dniu 20 października br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Unihokeja Dziewcząt. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z II LO w Tczewie. W zawodach prawo startu miały uczennice szkół średnich dziennych z roczników 2004 i młodsze.

Do zawodów przystąpiło 5 zespołów reprezentujące następujące szkoły: ZSBiO Tczew, I LO Tczew, II LO Tczew, ZSB Tczew oraz ZSE Tczew. Drużyna składała się z 12 zawodniczek.
Finalnie I miejsce trafiło do reprezentacji ZSBiO Tczew. Zwycięski zespół będzie reprezentował powiat tczewski w półfinale wojewódzkim. Najlepszą drużynę uhonorowano pucharem ufundowanym przez PCS w Tczewie. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wyniki techniczne:
1. I LO Tczew vs ZSBiO Tczew 0:3

2. ZSB Tczew vs ZSE Tczew 2:0
3. II LO Tczew vs ZSBiO Tczew 1:1
4. I LO Tczew vs ZSB Tczew 1:2
5. II LO Tczew vs ZSE Tczew 2:0
6. ZSBiO Tczew vs ZSB Tczew 2:1
7. ZSE Tczew vs I LO Tczew 1:2
8. II LO Tczew vs ZSB Tczew 0:0
9. ZSE Tczew vs ZSBiO Tczew 0:2
10. II LO Tczew vs I LO Tczew 4:0

Kolejność końcowa:

1 miejsce ZSBiO Tczew
Skład drużyny: Julia Lichnerowicz, Aurelia Begier, Klaudia Czaja, Julia Kwaśniak, Amelia Langowska, Nikola Łoś, Amelia Rogowska, Zofia Sieg, Klaudia Dziel, Michalina Plumbaum, Zuzanna Szczygielska
Nauczyciel W-F/Trener: Paweł Antczak
2 miejsce II LO Tczew
3 miejsce ZSB Tczew
4 miejsce I LO Tczew
5 miejsce ZSE Tczew
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział, natomiast zwycięzcy życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -4

  Stellar_gość

  21.10.2023, 00:08

  Join Illuminati

  ILLUMINATI BROTHERHOOD TEMPLE WITAJCIE! ZE ZWYCIĘZCĄ, ŻE ZOSTAŁEŚ CZŁONKIEM WIELKICH ILUMINATÓW, WITAMY CIĘ. BĄDŹ CZĘŚCIĄ CZEGOŚ DOCHODOWEGO I WYJĄTKOWEGO (WITAJ W ŚWIECIE ILUMINATÓW). Jesteś POLITYKIEM, INŻYNIEREM, DOKTOREM, ARTYSTĄ, MODELEM , ABSOLWENT/STUDENT LUB MASZ PLANĘ ROZSZERZENIA SWOJEJ FIRMY, ABY STAĆ SIĘ WSPANIAŁYMI UMYSŁAMI. Warto również wiedzieć, że aby zostać członkiem i zarobić sumę 1 000 000 USD jako pierwszą korzyść z członkostwa Illuminati. Usuń swoje wątpliwości lub bój się, jestem prawdziwy. SKORZYSTAJ ZŁOTEJ "SZANSY" Wielka Organizacja Iluminatów czyni cię bogatym i sławnym na świecie, wyciągnie cię z korzenia trawy i zabierze na wyższy poziom, do jakiego od dawna dążyłeś i razem będziemy rządzić światem dzięki wielkiej i potężnej mocy Iluminatów, długiemu życiu i dobrobytowi tutaj na ziemi, życiu wiecznemu i radości. Zaufaj mi, daję ci moje słowo. Dołącz do nas, aby uzyskać więcej informacji E-mail: Illuminatiofficial565@gmail.com lub Whatsapp +2348055459757

  Odpowiedz
  IP: 198.55.xx6.xx2 
 • +1

  Martin_gość

  30.10.2023, 18:58

  Za dzieciaka uwielbiałem grać w unihokeja :-) Tylko jak strzelałem, to kolega z przeciwnej drużyny zawsze bramkę podnosił i inny kolega sędzia nie mógł uznać gola. Z kolei z rodziny nikt nie chciał ze mną grać, bo kuzynowi z kija jajca prawie stłukłem, a potem żeby nie płakał, to też kijem próbowałem poprawić uśmiech na twarzy. Niesamowite wspomnienia z dzieciństwa.

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx6.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.